Drukuj

Strefa Słońca wrzesień 2014

Najnowszy numer Strefy Słońca w wersji elektronicznej - a w nim: Fotograficzne podsumowanie lata, W Pobierowie film kręcą, Harmonogram wywozu śmieci.

Drukuj

Gazeta Strefa Słońca - sierpień 2014

W sierpniowym numerze gazety Strefa Słońca min.: Rekordowy półmetek wąskotorówki, Walka o koronę ratowników, Nocne przeciąganie liny, Najważniejsze informacje dla turysty. Wersja PDF do POBRANIA.

Drukuj

Gazeta Strefa Słońca do pobrania

Najnowszy numer gazety Strefa Słońca - lipiec 2014r. A w numerze: Rozkład jazdy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, Święto Śledzia Bałtyckiego po raz  trzynasty, Zapowiedzi imprez w lipcu, Strefa Turysty Najważniejsze informacje dla wypoczywających.

Drukuj

Gazeta Strefa Słońca - czerwiec

Najnowszy numer gazety Strefa Słońca - czerwiec 2014 w numerze min.: Jubileusz 20 lat Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Nowe oblicze Pogorzelicy, Fotorelacja z 34. Święta Ludowego w Śliwinie, Harmonogram wywozu odpadów.

Drukuj

Strefa Słońca kwiecień 2014

Kwietniowy numer Strefy Słońca a w nim: Wspomnienia o niechorskim latarniku, Rewitalizacja placu w Rewalu, Nowe mieszkania w Pogorzelicy, Rozpoczynamy sezon rowerowy, Rozkład jazdy wąskotorówki i historia jej rewitalizacji.

Drukuj

Listopad 2013

Listopadowa Gazeta Strefa Słońca do Pobrania w formacie PDF. W numerze min: Marszałek pamięta o wąskotorówce, Rewalski samorząd nagrodzony za rozwój i dochody, Wieści ze szkolnych placówek, Harmonogram wywozu odpadów, Costa Brava - sukces rewalskich młodych piłkarzy.

Drukuj

Pazdziernik 2013

W najnowszym numerze Strefy Słońca przeczytamy: Sukces Niechorza w rankingu turystycznym, Rewalscy nauczyciele obchodzili Dzień Edukacji Narodowej, Seniorzy aktywne pokolenia naszej gminy, Harmonogram wywozu odpadów, Wokalista Bayer Full w Niechorzu, Mapki nowych szlaków nordic walking w Pogorzelicy, Międzynarodowy sukces młodych piłkarzy.

Drukuj

Wrzesień 2013

Gazeta Strefa Słońca
Najnowszy nr gazety Strefa Słońca do pobrania w wersji elektronicznej. A w numerze min. Lato w liczbach - czy opłaca się nam wypoczynek turystów? Gminne i powiatowe Święto Plonów, Lato w fotografii - wspomnień czar, Plaże rewalskie są bezpieczne, Zapraszamy na przejażdżkę kolejką.

Drukuj

Sierpień 2013

Strefa Słońca
Sierpniowa Strefa Słońca w wersji elektronicznej do pobrania. A w numerze: Święto Latarń Morskich, Kultura w gminie: bajkowy sierpień, kino na leżakach, doświadczaj muzeum. Sportowe wydarzenia, Strefa turysty, Kalendarz imprez.

Drukuj

Lipiec 2013

Okładka gazety Strefa Słońca - Gmina RewalNajnowszy numer Gazety Strefa Słońca do Pobrania w formacie Acrobat Reader.

Drukuj

Czerwiec 2013


Strefa Słońca na Lato a w numerze: Karolki 2013 rozdane dla najlepszych uczniów, Święto Śledzia, Pierwsze urodziny Parku Miniatur, Nowe zasady gospodarki odpadami, Sportowe Oscary.

Drukuj

Maj 2013

Majowy numer gazety Strefa Słońca w wersji elektronicznej. Wystarczy kliknąć poniżej w pierwszą stronę, a gazeta uruchomi się na pełnym ekranie. Można przewracać strony jak i powiększać ich zawartość.

Drukuj

Maj 2013 (sprostowanie)

W majowym wydaniu Strefy Słońca w wyniku niezamierzonego błędu, w tabeli dotyczącej odpadów gromadzonych odrębnie (str.8), znajduje się gmina Karlino.

Drukuj

Marzec 2013

Zapraszamy wszystkich internautów do zapoznania się z najnowszym numerem gazety Strefa Słońca - marzec 2013.

Drukuj

Luty 2013

W najnowszym numerze min. Wspomnienia o Jerzym Wójcie, Sportowe i twórcze ferie, Samorządowe połowinki, Z kart historii - Pobierowo, Wydarzenia sportowe.

Drukuj

Styczeń 2013

Prezentujemy gazetę Strefa Słońca w wersji elektronicznej. Wystarczy kliknąć poniżej w okienko a gazeta uruchomi się na pełnym ekranie.

Drukuj

Grudzień 2012

Gazeta Strefa Słońca w wersji PDF z 21 grudnia 2012r.

Drukuj

Pazdziernik 2012

Strefa Słońca

Najnowszy numer gazety Strefa Słońca w wersji do łatwego przeglądania.

Drukuj

Wrzesień 2012

Strefa Słońca - Wrzesień

Strefa Słońca wrzesień 2012 w wersji do łatwego przeglądania

Drukuj

Sierpień 2012

Strefa Słońca w wersji elektronicznej, wystarczy kliknąć w poniższy link aby uruchomić podgląd gazety na pełnym ekranie monitora.

Drukuj

Lipiec 2012

Strefa Słońca lipiec 2012

Wszystkich miłośników Wybrzeża Rewalskiego zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Strefy Słońca, w którym min: Jak wydłużyć wakacje?, Karol Bielecki tylko dla Strefy Słońca, Fotorelacja z Biegów Śniadaniowych, Dni Morza na Śląsku

Drukuj

Czerwiec 2012

Gazeta Strefa Słońca do Pobrania

Gazeta Strefa Słońca na Lato”, to propozycja biuletynu skierowanego przede wszystkim do turystów przebywających na terenie gminy Rewal.

Drukuj

Grudzień 2011

Najnowszy numer Strefy Słońca do pobrania w formacie PDF. Aby pobrać plik prosimy kliknąć w poniższy obrazek.

Drukuj

Styczeń 2014

Strefa Słońca Styczeń 2014, a w numerze min. Pożegnanie Albina Bojkowskiego, Wolontariusze WOŚP zagrali w Pobierowie, Święta trzeciego wieku, Nowe zasady gospodarki odpadami, Sportowe wydarzenia.