AQUAPARK

AQUAPARK SANDRA SPA

Adres: ul. Wojska Polskiego 3, 72-351 Pogorzelica
E-mail: sandra@home.pl
Nr telefonu: +48 91 48 14 788
Strona www: www.sandra-aquapark.pl

Największy w regionie i na Pomorzu AquaPark Sandra SPA z atrakcjami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Ogromna przestrzeń oraz mnogość atrakcji sprawiają, że każdy czuje się tu radosny i chętny do wodnych przygód. Na terenie aquaparku znajdują się: pełnowymiarowy basen pływacki 25 metrów, basen SPA, basen boisko do gier, basen Dzika Rzeka, basen zewnętrzny. Ponadto polecamy wodny plac zabaw dla dzieci z wieloma fantastycznymi atrakcjami m. in. basen z pirackim statkiem, Wodna Dżungla.

SPA & WELLNESS

W strefie SPA dostępne są: basen do ćwiczeń w wodzie, baseny termalne – ciepły i zimny, basen rzeka oraz jacuzzi zewnętrzne. Dla spragnionych ciszy i odpoczynku przygotowaliśmy intymną wypoczywalnię z podgrzewanymi łóżkami.
Fosa (rzeka ciepła), jacuzzi zewnętrzne, tepidarium – wypoczywalnia z podgrzewanymi ławami, sauna sucha, sauna parowa, grota śnieżna, grota lodowa, grota solna, grota aromatyczna, Hammam, SPA dla dwojga, natrysk doznań – te wszystkie atrakcje czekają na Ciebie w Strefie SPA & Wellness.

ZOBACZ CENNIK

ZOBACZ NA MAPIE

Skip to content