Free Porn
xbporn

REWAL BIKE SYSTEM – Wypożyczalnie rowerów

Turystyka rowerowa w naszym kraju zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Ten całkowicie ekologiczny sposób przemieszczania się oprócz wyjątkowej możliwości bezpośredniego kontaktu z przyrodą dalej okazje odkrywania walorów krajobrazowych przemierzanego terenu.

Gmina Rewal ze swoim bogactwem przyrodniczym i kulturalnym to wprost wymarzone miejsce do uprawiania tego typu aktywności. Rozwinięta sieć oznakowanych szlaków rowerowych sprawia, że w niezwykle łatwy i ciekawy sposób dotrzeć można do miejsc wartych obejrzenia.

Chęć wyjścia z ofertą do klienta zainteresowanego aktywnym wypoczynkiem w naszej gminie zaowocowała powstaniem sieci wypożyczalni sprzętu rowerowego i nordic wallking. W trzech największych miejscowościach Gminy Rewal do dyspozycji turystów oddane zostały nowoczesne wypożyczalnie sprzętu. Rewal Bike System oferuje najnowszy sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zaletą rewalskiej sieci wypożyczalni jest możliwość wypożyczenie sprzętu w jednej miejscowości i oddania go w drugiej. Dodatkową korzyścią płynącą z korzystania z Systemu Rewal Bike jest możliwość darmowego transportu naszego roweru Rewalską Koleją Wąskotorową.

Ceny wypożyczenia rowerów

Wszelkie informacje na temat cen wypożyczenia rowerów. Minimalny czas wypożyczenia sprzętu wynosi 1 godzinę zegarową. Po tym czasie opłata naliczana zostaje z trzydziestominutową dokładnością do czasu zeskanowania karty wypożyczenia.

Ceny zawarte w niniejszym cenniku są cenami brutto i nie podlegają negocjacji. W przypadku uchylania się od uiszczenia opłaty o zajściu zawiadomiona zostanie Policja. W przypadku wypożyczenia większej ilości sprzętu o jego planowanej liczbie należy powiadomić pracownika wypożyczalni z jednodniowym wyprzedzeniem.

Dla klientów indywidualnych – 1 godz.  – 8,00 PLN
Dla klientów indywidualnych – 1 dzień (8.00- 20.00) – 40,00 PLN
Dla klientów indywidualnych  – powyżej 2 dni – upust 20%/osoba
Bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dzieci do lat 15) – upust 20%/osoba
Grupy zorganizowane (powyżej 5 osób) – upust 20 %
Siodełko dla dziecka dopłata jednorazowa do roweru – 5,00 PLN

Adresy Wypożyczalni Rowerów

Kompleks Sportowy w Niechorzu
ul. Leśna 3, 72-350 Niechorze
tel/fax 91 38 63 684
e-mail: pmucha@rewal.pl

Kompleks Sportowy w Rewalu
ul. Szkolna 1, 72-344 Rewal
tel/fax 91 38 62 994
e-mail: tlachawczak@rewal.pl

Kompleks Sportowy w Pobierowie
ul. Moniuszki 4, 72-346 Pobierowo
tel./fax 91 38 77 178
e-mail: jnowak@rewal.pl

Skip to content