Po tygodniowej przerwie do rewalskiej hali wrócili piłkarze Rewaligi. Po 4. kolejkach na prowadzeniu w tabeli pozostają z dorobkiem 10 punktów  zawodnicy Young Wolves, stawkę zamykają drużyny SPNS oraz  Oldbojów obydwie ekipy nie zdobyły jeszcze punktu w rewalskich rozgrywkach.

W pierwszym spotkaniu Oldboje zmierzyli się z Young Wolves, pomimo porażki był to najlepszy mecz piłkarzy z Rewala. Od początku rozgrywek Oldboje borykają się z problemami kadrowymi co uniemożliwia im walkę na odpowiednim poziomie. Na ten pojedynek jednak się zmobilizowali i ławka z zawodnikami była zdecydowanie dłuższa niż dotychczas. To wszystko jednak okazał się za mało żeby pokonać ekipę Young Wolves i ostatecznie Oldboje przegrali 4:2.

OSP kontra Termex to zapowiedź drugiego spotkania. Wynik końcowy tej rywalizacji 10:2 nie do końca odzwierciedla przebieg tego meczu, pierwsze minuty  były bardzo wyrównane i zacięta gra obu zespołów nie zapowiadały tak wysokiego zwycięstwa Strażaków z Niechorza. Pod nieobecność w pierwszej części spotkania Roberta Pałki, obowiązki strzelania wziął na siebie Mikołaj Kwiatkowski który zanotował najlepszy swój występ w tej edycji strzelając 4 bramki, w drugiej części meczu jeszcze 3 trafienia dołożył najlepszy strzelec Rewaligi Robert Pałka.

O 19:20 rozpoczęła się rywalizacja SPNS z Bizonem, SPNS który jeszcze nie wygrał i Bizon który także jeszcze nie wygrał ale też nie przegrał meczu w rewalskich rozgrywkach. Kibice zespołu z Trzebiatowa po pierwszych minutach meczu mogli odetchnąć z ulgą że ich drużyna w końcu gra na miarę swoich możliwości. Szybko strzelone 3 bramki dawały nadzieję, że w końcu na koncie będą dopisane 3 punkty.  Jednak nerwowa gra, szybko złapane 4 faule co skutecznie wykorzystali zawodnicy z Bizona oraz ogromna nieskuteczność w końcowej fazie meczu doprowadziły do emocjonującej końcówki. Bizon ma jednego zawodnika, który robi rzeczy niemożliwe i to on wyciągnął swój zespół z 0:3 do 4:3, a mowa oczywiście o kapitanie Mariuszu Wlaźlaku.

4 kolejka

Oldboje Wybrzeże Rewalskie-Young Wolves 2:4

Bramki: Krzysztof Cepek, Marek Górniak – Sebastian Deik, Piotr Brodziński, Mateusz Burak, Dawid Przygod

OSP Niechorze- Termex Mrówka Trzebiatów 10:2

Bramki: Mikołaj Kwiatkowski x4, Robert Pałka x3, Piotr Kinka, Andrzej Frańczak, Łukasz Płoch-Oskar Marcinkowski x2

Bizon Cerkwica – SPNS 4:3

Bramki: Mariusz Wlaźlak x3, Karol Karczewski-Cezary Nowakowski, Łukasz Nowakowski, Przemysław Miller