W piątek rozegrana została ostatnia kolejka Rewaligi przed wielkim finałem, który odbędzie 12. stycznia tradycyjnie od godziny 18 w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu.

Wszystkie trzy mecze rozegrane w piątek miały jeszcze wpływ na końcowe zestawienie tabeli . OSP które w pierwszym meczu podejmowało ekipę Young Wolves chcąc zagrać w finale nie mogło przegrać ze swoimi rywalami. Young Wolves aby zagrać o zwycięstwo w całej lidze musiało zwyciężyć Strażaków z Niechorza, więc mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie. Na szybkie prowadzenie wyszedł zespół OSP, a bramki strzelał niezawodny Robert Pałka. Młode Wilki wprawdzie podjęli walkę i w samej końcówce zdołali wyrównać, to jednak OSP wyprowadziło dwie zabójcze kontry i zwyciężyli 6:4.

W drugim spotkaniu Termex pewnie zwyciężył z drużyną SPNS 9:2 i zapewnił sobie walkę w wielkim finale o trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji, a ich rywalem będzie drużyna Bizona która zwyciężyła z Gold-Budem 4:1.

Podsumowanie 7.kolejki

OSP Niechorze – Young Wolves 6:4

Bramki: Robert Pałka x3, Andrzej Frańczak, Krzysztof Domoń, Mikołaj Kwiatkowski – Paweł Samulski x2, Mateusz Burak, Piotr Brodziński

SPNS Trzebiatów – Termex Mrówka Trzebiatów 2:9

Bramki: Przemysław Miller, Adrian Bujalski – Daniel Kocur x4, Mariusz Marcinkowski x3, Bartek Drzewiecki, Marcin Kocur

Bizon Cerkwica – Gold Bud 4:1

Bramki: Mariusz Wlaźlak x2, Marcin Bodnar, Karol Karczewski – Jacek Girczyc

Tabela po rundzie zasadniczej:

1. OSP Niechorze – 15 pkt
2. Gold Bud – 12 pkt
3. Bizon Cerkwica 11 pkt
4. Termex Mrówka Trzebiatów 10 pkt
5. Young Wolves 10 pkt
6. SPNS Trzebiatów – 3 pkt
7. Oldboje WRR – 0 pkt

Najlepsi strzelcy:

1. Robert Pałka (OSP) – 16 bramek
2. Mariusz Wlaźlak (Bizon) – 13 bramek
3. Mikołaj Kwiatkowski (OSP) – 11 bramek