Wczoraj w Pobierowie odbyła się długo oczekiwana impreza – Mistrzostwa Polski w Przeciąganiu Liny Nocą. Już po raz 16 drużyny rywalizowały, w tej jakże widowiskowej dyscyplinie.

Imprezę podobnie jak poprzednio prowadził znany prezenter Irek Bieleninik. Zanim rozpoczęły się zmagania sporą dawkę rozrywki zapewnił znany Strongman – Sławomir Toczek, który dał pokaz swojej, nadludzkiej siły.

Do konkursu przystąpiły cztery teamy: Smażalnia „Rekin”, Smażalnia „U Jacha”, Ratownicy z Rewala oraz gospodarze imprezy – Rada Sołecka z Pobierowa. Po ciężkich zmaganiach zwycięstwo odniosła drużyna smażalni „U Jacha”. Drugie miejsce wywalczyli atletyczni ratownicy z Rewala, a na trzecie – honorowej pozycji znaleźli się członkowie Rady Sołeckiej z Pobierowa z sołtysem Przemkiem Studzińskim na czele.

Serdecznie Gratulujemy !!!! 🙂 🙂 🙂

Mistrzostwa jak zawsze przyciągnęły tłumy widzów, którzy gorąco kibicowali uczestnikom.

Cieszymy się ogromnie, że wspólnymi siłami Sołectwa Pobierowo, Urzędu Gminy, Stowarzyszenia „Pobierowo Na Nowo” i Grupy Inicjatywnej Pobierowo jest OK udało się reaktywować tą wspaniałą imprezę.

W imieniu Organizatorów pragniemy podziękować za pomoc Wójtowi Gminy Konstantemu Tomaszowi Oświęcimskiemu, Radnym z Pobierowa oraz Spółce Wodociągi Rewal

Zapraszamy za rok