W najbliższy piątek, 10 stycznia 2014 r. w hali sportowej w Rewalu odbędzie się 9. kolejka Rewaligi. W czasie trwania rozgrywek zbierane będą pieniądze przez wolontariuszy, a w przerwie pomiędzy meczami przeprowadzone zostaną licytacje przedmiotów, z których całkowity dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

22. finał akcji Jurka Owsiaka zbliża się wielkimi krokami. W tym roku organizatorzy Rewaligi oraz drużyny, grające w lidze postanowili wesprzeć szczytny cel, jakim jest ogólnopolska zbiórka pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Zapraszamy w piątek do hali w Rewalu wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby pomóc fundacji Jurka Owsiaka i wrzucić do puszki przysłowiową złotówkę, lub też wziąć udział w licytacji przedmiotów, ofiarowanych przez drużyny, grające w rewalskiej lidze futsalu. Pamiętajmy, że każdy, nawet najmniejszy datek to nieoceniony dar serca dla tych, którzy liczą na naszą pomoc. Podczas piątkowych rozgrywek piłkarze Rewaligi zagrają również na nieco zmienionych zasadach. Każdy zawodnik, który otrzyma żółtą kartkę za faul lub nieregulaminowe zagranie nie będzie musiał pauzować na ławce kar, gdy wykupi swoją karę za dowolną kwotę, nie mniejszą jednak niż 10 złotych. Pieniądze z wykupnego zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy Rewaligi mają nadzieję, że tego wieczoru sędziowie podejdą do swoich obowiązków wyjątkowo skrupulatnie.

Harmonogram 9 kolejki Rewaligi:

18:00 Oldboje Wybrzeże Rewalskie – Muzeum Trzęsacz
18:45 CIPR Jantar Rewal – Dzikie Orły MOW
19:30 Stoczniowiec – Bizon 1977 Cerkwica
20:15 Akwen Team – Drink Team