Trzynasta, przedostatnia kolejka Rewaligi już za nami. Piątkowe rozgrywki nie zmieniły nic w tabeli Rewaligi i tylko potwierdziły dobrą dyspozycję uczestników marcowych finałów. W meczu wieczoru CIPR Jantar Rewal pokonał Oldbojów 7:0. Do końca rundy rewanżowej pozostała już tylko jedna sesja, która odbędzie się po przerwie zimowej 7 marca.

Jednak układ w tabeli Rewaligi wyraźnie wskazuje, że pierwsze 4 drużyny na pewno zagrają w Final Four 21 marca. I choć w przypadku Drink Teamu, który z 32 punktami jest już poza zasięgiem pozostałych 3 uczestników finałów, to w przypadku Oldbojów (26 pkt.), CIPR (25 pkt.) i Muzeum (25 pkt.) sprawa gry z pozycji rozstawionej jest jeszcze w dalszym ciągu otwarta.

Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem Rewaligi przed wielkim finałem odbędzie sie losowanie par półfinałowych. W praktyce będzie to oznaczać dolosowanie rywali do drużyn, które w 2 rundach rozgrywek Rewaligi zgromadziły największą ilość punktów. Taki system ma uniknąć po pierwsze spotkania się w przedwczesnym finale 2 najmocniejszych drużyn, jak też uniknięcie rożnego rodzaju machinacji i planowania swojej pozycji w tabeli przed zakończeniem rozgrywek. Co by jednak nie było, w finałach najważniejsze dla wszystkich 4 drużyn, oprócz oczywiście losowania, które jest zawsze łutem szczęścia będzie wygranie 2 meczy. Ten, komu ta sztuka się uda na pewno zostanie Mistrzem Rewaligi.