Imprezy sportowe

Drukuj

Wypożyczalnia rowerów - Rewal Bike System

Turystyka rowerowa w naszym kraju zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Ten całkowicie ekologiczny sposób przemieszczania się oprócz wyjątkowej możliwości bezpośredniego kontaktu z przyrodą dalej okazje odkrywania walorów krajobrazowych przemierzanego terenu.

 

Poniżej prezentujemy film pt. „Budowa ścieżki rowerowej Niechorze – Pogorzelica w Gminie Rewal” z 2012 roku zaktualizowany o nowe ujęcia Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej autorstwa Agencji Filmowej RD wykonanego przy współpracy Referatu Integracji Europejskiej i Środków Pomocowych – Urząd Gminy Rewal, lektor Krzysztof Kędziora, tekst Edyta Sobolak – Murzynowska i Daria Mazur, zdjęcia i realizacja Robert Dajczak.

Logo Rewal Bike System


Zapowiedź spotu reklamowego

Gmina Rewal ze swoim bogactwem przyrodniczym i kulturalnym to wprost wymarzone miejsce do uprawiania tego typu aktywności. Rozwinięta sieć oznakowanych szlaków rowerowych sprawia, że w niezwykle łatwy i ciekawy sposób dotrzeć można do miejsc wartych obejrzenia.

 

 

 

Kompleks Sportowy Niechorze fot. Robert Dajczak Rower z wypożyczalni - Rewal Bike Sytem fot. Robert DAjczak


14.08.2009 Aktywny Wypoczynek - REWAL BIKE SYSTEM

Chęć wyjścia z ofertą do klienta zainteresowanego aktywnym wypoczynkiem w naszej gminie zaowocowała powstaniem sieci wypożyczalni sprzętu rowerowego i nordic wallking. W trzech największych miejscowościach Gminy Rewal do dyspozycji turystów oddane zostały nowoczesne wypożyczalnie sprzętu. Rewal Bike System oferuje najnowszy sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zaletą rewalskiej sieci wypożyczalni jest możliwość wypożyczenie sprzętu w jednej miejscowości i oddania go w drugiej. Dodatkową korzyścią płynącą z korzystania z Systemu Rewal Bike jest możliwość darmowego transportu naszego roweru Rewalską Koleją Wąskotorową.

Rowery z wypożyczlni Rewal Bike System na tle Latarni Morskiej - fot. Robert Dajczak Cztery pory roku na dwóch kółkach - klif w Trzęsaczu fot. Robert Dajczak

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Regulamin

Adresy wypożyczalni

Cennik Rewal Bike System

 

CIEKAWE LINKI

ŚCIEŻKI ROWEROWE

 

Cztery pory roku na dwóch kółkach - ruiny kościoła w Trzęsaczu fot. Robert Dajczak Cztery pory roku na dwóch kółkach - las Pustkowo - Pobierowo fot. Robert Dajczak