W piątek 10 listopada rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rewaligi, tradycyjnie już od 7 lat mecz inauguracyjny  rozpoczął się o godzinie 18:00 w hali sportowo – widowiskowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1.

Do walki o główne trofeum stanęło 7 drużyn, wycofanie się ósmej drużyny zmusiło organizatorów do zmiany systemu rozgrywek z fazy grupowej na każdy z każdym. Końcowa klasyfikacja tabeli wyłoni pary które będą walczyć w wielkim finale 12 stycznia 2018r.

W pierwszym meczu debiutująca drużyna Young Wolves pewnie pokonała Gold – Bud Team 5:2. W kolejnym starciu kibice zgromadzeni w rewalskiej hali obejrzeli spotkanie Oldbojów Wybrzeża Rewalskiego Rewal  z mistrzem ubiegłej edycji drużyną Termex Trzebiatów. Zespół z Trzebiatowa pomimo braku kilku czołowych zawodników w tym króla strzelców Jacka Chołysa pokonał ekipę z Rewala 2:0. W ostatnim meczu wieczoru OSP Niechorze podejmowali kolejnego debiutanta w naszych rozgrywkach zespół SPNS Trzebiatów. Zawsze grający ofensywnie strażacy i tym razem zaprezentowali bardzo efektowny i skuteczny futbol pokonując swoich rywali 7:2. Arbitrami spotkań byli Krzysztof Pluciński oraz Zygmunt Broda. W pierwszej kolejce pauzowali zawodnicy z Bizona Cerkwica.

W 2. kolejce 17.11 zmierzą się:

18:00 OSP – Oldboje
18:40 SPNS – Gold Bud
19:20 Bizon – Young Wolves
pauza Termex