06.08.2021 r.
Ten weekend zaczniemy spektakularnie od XVIII Mistrzostw w Przeciąganiu Liny Nocą, które odbędą się już dziś o godzinie 18:00!! Serdecznie zapraszamy na niesamowity pokaz strongmana Sławomira Toczka!! Całe wydarzenie odbędzie się w POBIEROWIE na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana z Kolna!!
Ale to nie wszystko tego dnia !! W REWALU odbędzie się Najbardziej Kolorowa Impreza i to już o godzinie 19:00!! Serdecznie zapraszamy wszystkich na tą wspaniałą imprezę, obiecujemy, że zdjęcia, które tam wykonacie będą bardzo kolorowe!!
To wszystko!? Oczywiście, że nie!! Już o godzinie 20:00 !! W Amfiteatrze w REWALU odbędzie się koncert – Pączki w Tłuszczu !!Jeżeli się zastanawiacie czy warto, to jak najbardziej polecamy!!
Tego samego dnia, odbędzie się jeszcze jeden koncert, na który serdecznie zapraszamy – niestety nie będzie możliwości udziału w obu – MYSEN, odbędzie się o godzinie 20:15!! w REWALU, na Placu Wielorybów!! Sami będziecie musieli podjąć decyzję, w którym weźmiecie udział!!
07.08.2021 r.
-Dzień zaczniemy od czegoś dla naszych wspaniałych maluchów!! Odkrywcy Skarbów oraz Festiwal Baniek to coś z czego nasze pociechy będą zachwycone, bo w końcu kto nie uwielbia baniek!?  Myślę, że to będzie wspaniały pomysł na rodzinne spędzenie czasu!! To wszystko w POBIEROWIE, na plaży przy ul. Ciechanowskiej
-Może mamy tu jakiś miłośników siatkówki!? Już w Sobotę odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej 3- osobowe „PASADERA BEACH” !! Miła atmosfera, super zabawa, a to wszystko bez wpisowego!! Serdecznie zapraszamy, zapisy od godziny 10:00, a cały turniej odbędzie się w PUSTKOWIE, na plaży!!
-Mieliście okazje skorzystać z naszej kolejki wąskotorowej!? Jest to coś co warto przeżyć!! Już 07.08.2021 r. odbędzie się Jubileusz 125- Lecia Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej !! W programie znajdą się atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych, wiec na pewno nikt się nie będzie nudził!! Jest przewidziany również piknik!! a to wszystko na dworcu kolejowym w REWALU
08.08.2021 r.
Próbowaliście swoich sił w tenisie plażowym!? Nie!? To w takim razie mamy dla was super okazje – XI Mistrzostwa Gminy Rewal w tenisie Plażowym (deble open ), a to wszystko od godziny 10:00, w PUSTKOWIE na plaży!! Uważam, że warto spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu!!
Oczywiście nie może zabraknąć Gry Terenowej „Na Szlaku Baltic Pipe”, która jest organizowana przez BALTIC PIPE PROJECT. Zapraszamy już w niedziele od 10:00 do 18:00 w REWALU.
Natomiast wieczorem zapraszamy wszystkich do Amfiteatru w REWALU na występ Marcina Danieca, który się odbędzie o godzinie 20:00 !! Myślę, że na pewno znajdą się tu jego fani!!
06-09.08.2021 r.
-Ostatnim Wydarzeniem w ten weekend jest Akademia Mistrzów Siatkówki Plażowej Pliński&Lisiecki!! Która zorganizowała Obóz Szkoleniowy Dla Zawodowców i Amatorów!! Uważam, że każdy fan tej dziedziny będzie chętny, aby zobaczyć jak odbywają się profesjonalne treningi!! a to wszystko w NIECHORZU, na plaży przy Beach Barze !!