Już w piątek 27 marca w hali widowiskowo-sportowej w Rewalu o godzinie 18:00 odbędzie się decydująca rywalizacja, która wyłoni Mistrza IV Edycji Rewalskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

W pierwszym półfinale zagrają Drink Team (39 pkt.) – Juniorzy Wybrzeże Rewalskie (34 pkt), w drugim zaś Bizon Cerkwica (37 pkt.) – CIPR (37 pkt.)

W rozgrywkach tegorocznej Rewaligi wzięło udział 9 zespołów. W fazie eliminacyjnej każda z 10-osobowych drużyn rozegrała po 16 meczów w dwóch rundach. W 72 meczach strzelono łącznie 507 bramek.

W piątek poznamy również Króla Strzelców Rewaligi, Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Zawodnika Młodego Pokolenia oraz Najlepszego Zawodnika Starszego Pokolenia.

W poprzednich edycjach podwójnym zwycięzcom była drużyna Drink Team, czy po raz kolejny obroni tytuł Mistrza Rewalskiej Amatorskiej Ligi Futsalu? Ostateczne rozstrzygniecie już w piątek.

Po meczu finałowym wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków Rewaligi zapraszamy na wspólną imprezę integracyjną do restauracji Robinson Crusoe.