Na Przełomie maja i kwietnia z powodzeniem swoje rozgrywki kontynuują wszystkie drużyny Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Zespoły z rocznika 2003/04 2005/06 zwyciężyły w swoich kolejnych turniejach i mamy nadzieję że już nie długo zapewnią sobie awans do finałów wojewódzkich tych rozgrywek. Z kolei drużyna trampkarzy odniosła swoje kolejne zwycięstwo pokonując na wyjeździe drużynę Wichra Brojce 2:0.

Jeszcze lepiej zaprezentowali się ich starsi koledzy, którzy na boisku w Pobierowie pokonali drużynę Stali Szczecin, jednego z faworytów rozgrywek I klasy juniorów młodszych. Jednak prawdziwą niespodziankę sprawiła drużyna seniorów, remisując na wyjeździe z liderem ligi okręgowej z zespołem Sparty Węgorzyno. Trzeba zauważyć, że w tym meczu zadebiutował kolejny nasz wychowanek Daniel Zgierski. Podopieczni trenera Piotrowskiego mimo tego że są jedną z najmłodszych drużyn w lidze spisują się bardzo dobrze dlatego zapraszamy wszystkich naszych kibiców na stadion w Niechorzu już w najbliższą sobotę tj 10.05.2014 na godzinę 17:00. Przeciwnikiem naszych zawodników będzie lider rozgrywek Iskra Golczewo.

Boisko w Pobierowie było również szczęśliwe dla naszych oldboi, którzy w ubiegłą sobotę pokonali Sokoła St. Dąbrowę 4:3.

W ubiegłym tygodniu została przyjęta aplikacja dla naszych drużyn młodzieżowych na turniej Veronello Cup, który odbędzie się na początku października we Włoszech nad jeziorem Garda. Klub podjął również decyzję o organizacji obozu letniego. Wszystkich chętnych do udziału w obozie prosimy o kontakt z naszym trenerem Jarosławem Włodarczykiem Tel. 693103540

Zarząd klubu pragnie podziękować Wójtowi Gminy Rewal , sponsorom, licznej rzeszy działaczy pracujących społecznie, naszym zaangażowanym trenerom i rodzicom za pomoc w trudnym okresie organizacyjno finansowym w jakim znalazł się nasz klub. Bez pomocy wyżej wymienionych, realizacja zadań krzewienia piłki nożnej i propagowania idei aktywnego wypoczynku byłaby trudna do realizacji.

Mariusz Mamiński