Weekend pełen sportowych emocji już za nami!

W miniony weekend na obiektach sportowych w Rewalu i Pobierowie odbył się Turniej Rewalito – Festiwal Piłki Nożnej. To pierwsza edycja wiosennego turnieju, na który przybyło aż 12 drużyn z różnych miast Polski. Zawodnicy z kategorii wiekowej U11 zaprezentowali swoje umiejętności, zaciętą rywalizację i profesjonalny poziom gry. Zwycięzcą turnieju okazał się niepokonany Lech Poznań. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy za Waszą obecność. Mamy nadzieję, że Turniej Rewalito na stałe wpisze się na sportową mapę Polski.

Jednocześnie jesteśmy dumni również z drużyny seniorów Wybrzeża Rewalskiego Rewal. W sobotę nasza drużyna wygrała mecz ligowy z Polonią Płoty z wynikiem 5:0. Aktualnie Wybrzeże Rewalskie Rewal jest liderem w swojej grupie ligi okręgowej. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy zawodnikom dalszych sukcesów oraz upragnionego awansu do IV ligi.

Ale to nie wszystkie sportowe wydarzenia tego weekendu!
W Gryficach odbyła się również wspierana przez nas V edycja biegu ulicznego Gryf Arena Run organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gryficach, przy współorganizacji Nadleśnictwa Gryfice i Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego Chrobry. W wydarzeniu wzięli udział zarówno dorośli jak i młodzież i dzieci. Tego dnia również nie zabrakło sportowej rywalizacji, pozytywnych emocji i ciekawych atrakcji.

Cieszymy się, że tak wiele osób z naszego regionu interesuje się aktywnością fizyczną i chętnie uczestniczy w wydarzeniach, które dla nich organizujemy. Dzięki temu wspólnie możemy promować sport i zdrowy styl życia w naszych miejscowościach.