RELAX EVENTS jest pomysłodawcą i głównym organizatorem SUMMER FESTIVAL 2014 „Muzyka lat 80/90-tych” w Niechorzu. Jest to największy festiwal w Polsce jaki kiedykolwiek został zorganizowany jako impreza w pełni biletowana. Festival odbędzie się tego lata w Niechorzu (teren przy latarni morskiej).

Założeniem artystycznym festivalu są koncerty gwiazd muzyki eurodance z udziałem zespołów-supportów zagranicznych i polskich. Koncerty odbywać się we wtorki, czwartki i soboty. Muzyka która popłynie z dużej estrady i mocnego nagłośnienia, w barwach i efektach profesjonalnego oświetlenia, muzyka o której mówimy „plażowa” jest dostosowana do oczekiwań i potrzeb tłumów wakacjuszy odpoczywających na całym regionie zachodniopomorskiego. W większości są to gwiazdy które w Polsce do tej pory nie koncertowały albo koncertowały bardzo mało.

Reklama obejmować będzie terytorium całego kraju w formie spotów radiowych ogólnopolskich i lokalnych, billboardów, plakatów, programów tygodniowych, ulotek i innych.

Bilety na koncerty będą sprzedawane w przedsprzedaży w sklepie www.sklep-relax.pl, TICKETPRO, kasach festiwalowych. Będą to bilety jednodniowe, karnety tygodniowe i karnety płatne VIP.

Jesteśmy przekonani, że Summer Festival będzie atrakcyjnym dopełnieniem wypoczynku rodzinnego nad morzem bałtyckim i przyniesie wiele miłych doznań muzycznych w słuchaniu „starych” wielkich przebojów gwiazd wszystkich list przebojów lat 80/90-tych. Po plaży … czas na koncerty SUMMER FESTIVAL 2014. Kup bilet, przyjdź, posłuchaj, potańcz … a wyjdziesz na pewno zadowolony.