W dniu 15.03.2014 drużyna seniorów Wybrzeża Rewalskiego Rewal zainaugurowała rozgrywki ligi okręgowej w pojedynku derbowym z zespołem Regi Trzebiatów. Był to debiut nowego trenera Wybrzeża, Pana Tadeusza Piotrowskiego. Nasza drużyna zwyciężyła w tym pojedynku 1:0. Jeszcze lepiej ten zespół spisał się tydzień później w pojedynku z Wichrem Brojce pokonując drużynę gospodarzy 6:0.

Tym samym Wybrzeże Rewalskie Rewal podkreśliło swoją dominację w Powiecie i można śmiało powiedzieć, że jest to w tej chwili najlepsza drużyna w Powiatu Gryfickiego. Biorąc pod uwagę jak małą jesteśmy społecznością jest to bardzo duży sukces naszego zespołu opartego na naszych wychowankach. Warto nadmienić, że nasz najlepszy strzelec Kamil Bogusz zdobył już w tym sezonie osiemnaście bramek i jest czołowym strzelcem ligi. Wszystkich kibiców piłki nożnej serdecznie zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w najbliższą sobotę (29.03.14) o godzinie 15:00 na stadionie w Niechorzu. Obserwując dwa pierwsze występy podopiecznych trenera Piotrowskiego możemy być pewni, że zobaczymy ciekawe widowisko.

Dzień później o godzinie 12:00 również w Niechorzu zainaugurują swoje rozgrywki juniorzy Wybrzeża Rewalskiego Rewal, których przeciwnikiem będzie drużyna Salosu Szczecin. Na ten mecz również Serdecznie Zapraszamy.

Równie świetnie wypadły nasze drużyny w rocznikach 2002-03 i 2004-05, które rywalizowały w powiatowym finale Turnieju o Puchar Tymbarka. Nasi zawodnicy reprezentujący Zespół Szkół Sportowych w Rewalu zdecydowanie zdominowali cały turniej, zwyciężając w swoich kategoriach. Warto również nadmienić, że rywalizację w swojej kategorii wygrały także dziewczynki z ZSS Rewal. Gratulujemy trenerom. Życzymy powodzenia i zwycięstwa podopiecznym Jarosława Włodarczyka i Krzysztofa Cepka w turnieju wojewódzkim. W imieniu Starosty Gryfickiego puchary wręczył koordynator do spraw sportu w Powiecie Gryfickim Mariusz Dąbrowski. Składamy również podziękowania dla pracowników niechorskiego obiektu sportowego za przygotowanie boisk piłkarskich.