Kolejnym sukcesem Oldbojów Wybrzeża Rewalskiego zakończył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Karnice. W turnieju, który odbył się w sobotę, 1 marca 2014 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach piłkarze z gminy Rewal potwierdzili swoją dominację i podobnie jak rok temu zajęli pierwsze miejsce.

Organizatorami i turnieju byli: Urząd Gminy Karnice, Oldboje Bizon 1977 Cerkwica oraz Stowarzyszenie Oldbojów Piłki Nożnej „Pomorska Liga Oldbojów”. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn, na co dzień biorących udział w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Oldbojów: Pomorzanin Sławoborze, Sparta Gryfice, Strażak Świeszyno, Radowia Radowo Małe, Wybrzeże Rewal, gospodarz – Bizon 1977 Cerkwica oraz gościnnie Oldboje Słupsk. Rozgrywki rozpoczęły się o 10:00 i prowadzone były systemem każdy z każdym. Podobnie jak w zeszłym roku Oldboje Wybrzeża Rewalskiego nie dali szans swoim rywalom, wygrywając 5 meczy i tylko jeden (ze Strażakiem Świeszyno) remisując. Drugie miejsce w turnieju zajęli Oldboje Słupsk, a na trzecim miejscu uplasowała się Sparta Gryfice. Gospodarze zawodów – Oldboje Bizon 1977 Cerkwica zajęli dopiero 6 miejsce.

Dodatkowo Krzysztof Guster z Wybrzeża Rewalskiego zdobył tytuł Króla Strzelców, zdobywając 6 bramek w turnieju. Drugie miejsce w rankingu najskuteczniejszych strzelców przypadło również zawodnikowi Wybrzeża – Pawłowi Żole, który umieszczał piłkę w siatce rywali aż 5 razy.

Po zakończeniu turnieju w ceremonii wręczenia pucharu wziął osobiście udział Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski.

W Oldbojach Wybrzeża Rewalskiego zagrali: K. Przybyszewski (br.), T. Badaszewski, K. Guster, P. Kocik, M. Kosiński, A. Krzywicki,W. Mróz, M. Murzynowski oraz P. Żoła.

Naszym Oldbojom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Wybrzeże Rewal – 16 pkt. 15 – 4

2. Oldboje Słupsk – 11 pkt. 7 – 5

3. Sparta Gryfice – 9 pkt. 9 – 8

4. Strażak Świeszyno – 9 pkt. 4 – 3

5. Pomorzanin Sławoborze – 5 pkt. 8 – 7

6. Bizon 1977 Cerkwica – 4 pkt. 3 – 8

7. Radowia Radowo Małe – 1 pkt. 5 – 16