CIPR Jantar Rewal – Young Boyz 5:1 W pierwszym meczu 2. kolejki Rewaligi CIPR Jantar Rewal zagrał z drużyną Young Boyz. Początek spotkania to ostrożna gra z obydwu stron, piłkarze CIPR-u rozgrywali piłkę a Young Boyz ze spokojem przyjmowali ich na swoim polu gry.

Taka gra się opłaciła bo po kontrze to właśnie Young Boyz wyszli na prowadzenie po bramce Michała Kozłowskiego. Zawodnikom CIPR-u nie podcięło to skrzydeł i zaczęli zdecydowanie szybciej grać, zmiana taktyki przyniosła wyrównanie i kolejne bramki dla CIPR-u Jantar Rewal. Tak jak w pierwszej kolejce, dwa gole strzelił Wojtek Pankiewicz, obecnie najlepszy strzelec swojej drużyny.

Bramki:

CIPR: Pankiewicz Wojciech x2, Kubas Krzysztof x1, Domoń Krzysztof x1, Płoch Łukasz x1
Young Boyz: Kozłowski Michał
Żółta kartka: Karbowiak Mateusz (Young Boyz)

Oldboje Wybrzeże Rewalskie – Muzeum Trzęsacz Hattrick Pub 1:1
Bramki:
Oldboje: Górniak Marek
Muzeum: Sułek Łukasz
Żółta kartka: Górski Piotr (Muzeum)

O godzinie 18:45 na placu gry zobaczyliśmy Oldbojów Wybrzeże Rewalskie oraz drużynę Muzeum Trzęsacz/Hattrick Pub, dwa bardzo doświadczone zespoły, które doskonale się znają z rywalizacji w Rewalidze. Po obu stronach widzieliśmy konsekwencje i dyscyplinę gry, po przewadze i atakach drużyny Muzeum z minuty na minutę rozkręcali się Oldboje. O wyniku 1:1 zdecydowała bardzo dobra postawa obydwu bramkarzy Krzysztofa Przybyszewskiego (Oldboje) i Mariusza Kupicza (Muzeum), którzy w decydujących momentach nie zawiedli swoich kolegów.

Bizon Cerkwica – Juniorzy Wybrzeże Rewalskie 4:6
Bramki:
Bizon: Wlaźlak Mariusz x2, Wlaźlak Tomasz x2
Juniorzy: Andrzejewski Krzysztof x3, Pawłowski Antoni x2, Popiołek Szymon x1

Mecz pomiędzy Bizonem Cerkwica a Juniorami Wybrzeża Rewalskiego Rewal możemy z czystym sumieniem nazwać „meczem wieczoru”. To już powoli staje się tradycją, że młodzi piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Cepka i Michała Wojtowicza na początku spotkania tracą dwie bramki a później zaczynają grać. Nie inaczej było w piątek wieczorem kiedy to Bizon wyszedł na mecz bardziej skoncentrowany i szybko objął prowadzenie. Wtedy piłkarze Juniorów zaczęli grać bardzo konstruktywnie a przede wszystkim skutecznie. Mecz mógł się podobać kibicom, szybkie rozgrywanie piłki, ofensywna gra z obydwu stron i dużo bramek czyli to co w piłce jest najpiękniejsze.

NSR Trzebiatów – Drink Team 0:10
Bramki:
Drink Team: Kocieniewski Kamil x3, Kujawski Dawid x3, Mamiński Mariusz x1, Girczyc Jacek x1, Zgierski Daniel x1, Goły Łukasz x1
Żółta kartka: Kubicki Łukasz (NSR)

Ostatni mecz w piątkowy wieczór to starcie debiutanta NSR Trzebiatów z najbardziej utytułowanym zespołem Rewaligi, mistrzem ubiegłorocznego sezonu, drużyną Drink Temu. Dużą cenę zapłaciła drużyna NSR, której piłkarze podeszli do meczu bardzo ofensywnie zapominając całkowicie o defensywie, a taki zespół jak Drink Team tylko na to czekał i wypunktował słabość rywali. Liczymy na to, że zawodnicy NSR wyciągną wnioski i w następnym meczu podniosą poprzeczkę swojemu rywalowi, którym w następnej kolejce będą Oldboje Wybrzeża Rewalskiego. Drink Team z Szymonem Jabłońskim, Mariuszem Mamińskim, Jackiem Girczycem i Łukaszem Goły w składzie, pokazał że w tym sezonie interesuje go również tylko zwycięstwo.

2. kolejkę sędziowali Zygmunt Broda oraz Krzysztof Pluciński.