W piątek 13 marca rozegrana została przedostatnia 17 kolejka Rewaligi. W trzech spotkaniach rewaligowcy strzelili tylko 15 bramek.
Pierwsze punkty zdobyła drużyna Dzikich Orłów, która z powodu niestawienia się zespołu Young Boyz wygrała swój mecz przez walkower 3:0.

W pozostałych meczach nie było niespodzianek i wszyscy faworyci odnieśli zwycięstwa. Najciekawszym spotkaniem było starcie Muzeum Trzęsacz Hattric Pub z Drink Teamem, zeszłoroczna para finałowa tym razem grała w odmiennych nastrojach. Muzeum już pogrzebało swoje szanse na awans, a Drink Team walczy o jak najlepszą pozycję w tabeli. Z przebiegu meczu widać było że o kryzysie, w którym jeszcze niedawno znajdowali się piłkarze Drink Teamu nie ma mowy. Pewna i skuteczna gra pozwoliła im odnieść zdecydowane zwycięstwo nad odwiecznym rywalem. Podobnie było w starciu Oldbojów z Juniorami, aspirująca do mistrzostwa Rewaligi drużyna Juniorów pewnie pokonała swoich starszych kolegów, a Krzysztof Andrzejewski umocnił się w klasyfikacji najlepszych strzelców rewalskich rozgrywek. NSR Trzebiatów przegrał swój pojedynek z CIPR-em, ale tylko jedną bramka, debiutanci z Trzebiatowa w ostatnich meczach zrobili zdecydowane postępy w swojej grze, jeśli tak będą grać w kolejnej edycji to na pewno nieźle namieszają w rywalizacji z najlepszymi zespołami.
NSR Trzebiatów – CIPR Jantar Rewal 2:3
Bramki:
NSR: Dąbrowski Piotr, Urbańczyk Sylwester
CIPR: Kinka Piotr, Domoń Krzysztof, Dukiewicz Maciej
Żółta kartka: Deik Sebastaian (NSR)

Juniorzy Wybrzeże Rewalskie – Oldboje Wybrzeże Rewalskie 4:1
Bramki:
Juniorzy: Pawłowski Antoni x2, Andrzejewski Krzysztof, Anastaziuk Kamil
Oldboje: Żoła Paweł

Muzeum Trzęsacz Hattrick Pub – Drink Team 2:5
Bramki:
Muzeum: Samulski Paweł, Kupicz Mariusz (karny)
Drink Team: Girczyc Jacek x3, Kocieniewski Kamil, Mamiński Mariusz

Dzikie Orły – Young Boyz 3:0 (walkower)

17. kolejkę sędziowali Krzysztof Pluciński i Waldemar Ignaszewski

Wyniki poszczególnych kolejek, tabele rozgrywek i klasyfikacje króla strzelców znajdą Państwo tutaj:

https://rewal.pl/index.php/turysta/sport/rewaliga-14-15

Zapraszamy na forum na facebooku: www.facebook/Rewaliga