Trwają przygotowania wszystkich naszych drużyn do wiosennych rozgrywek. Drużyna seniorów rozpoczęła treningi w nowym roku pod wodzą nowego trenera pana Tadeusza Piotrowskiego, który zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego trenera Jarosława Włodarczyka. Nowy trener znany jest z pracy w naszym regionie miedzy innymi z takimi zespołami jak Chemik Police, Arkonia Szczecin, Piast Choszczno czy Victoria Przecław.

Ma również doświadczenie w pracy z drużyną niemiecką VfB Pommern Löcknitz, gdzie przez dwa lata sprawował funkcję trenera jak i dyrektora klubu. Drużyna seniorów dotychczas rozegrała dwie gry sparingowe odpowiednio pokonując Bizona Cerkwicę 4:0 oraz Koronę Stuchowo 5:4. Do drużyny dołączyli nowi zawodnicy oraz najzdolniejsi Juniorzy naszego klubu.

Od początku roku do swoich rozgrywek przygotowują się nasi najmłodsi zawodnicy. Dużym sukcesem zakończył się udział naszej drużyny z rocznika 2003/04, którzy rywalizowali w turnieju w Mrzeżynie. Podopieczni trenera Jarosława Włodarczyka zwyciężyli w tych zawodach pokonując wszystkie najlepsze drużyny z naszego regionu. Od 02.03.2014 nasze najmłodsze zespoły z roczników 2006/05 i 2002/04 udadzą się na obóz piłkarski do Hotelu Sandra Spa w Karpaczu. Warto nadmienić, że po zakończeniu ferii swoje treningi kontynuować będzie również nasza grupa Naborowa z rocznika 2008/07. Od 06.01.2014 rozpoczęły swoje treningi drużyny trampkarzy i Juniorów. W tym okresie rozegrali szereg gier sparingowych miedzy innymi z SMS Słupsk, Jagiellonią Białystok, Kotwicą Kołobrzeg i Jantarem Dziwnów.

W dniach 25.01-26.01.14 nasza drużyna Juniorów uczestniczyła w turnieju Gorkow-Bau-Cup w Neubrandenburgu. Warto zaznaczyć, że w turnieju tym uczestniczyły, aż trzy drużyny z niemieckiej Top Bundesligi Juniorów tj. Hansa Rostock, FC Union Berlin, i aktualny brązowy medalista mistrzostw Niemiec w tej kat wiekowej Red Bull Leipzig. Mimo to nasi zawodnicy rozegrali świetne zawody docierając aż do półfinału tych rozgrywek uzyskując wyniki: 1:1 z zespołem FC Fordekader R. Schneider, następnie pokonali gospodarzy turnieju FC Neubrandenburg 4:1 i sprawiając ogromną niespodziankę pokonali FC Herthe 03 Berlin 4:1. W grze o finał nasza drużyna musiała uznać wyższość faworytowi tego turnieju, zespołowi Red Bull Leipzig 4:0. Ostatecznie nasi juniorzy w turnieju zajęli czwarte miejsce przegrywając w pojedynku o trzecie miejsce po dramatycznej walce z Hansą Rostock 4:2.

W całych zawodach ostatecznie zwyciężył zespół Unionu Berlin. Obecnie nasze drużyny Trampkarzy i Juniorów przebywają na siedmiodniowym obozie w OW Mewa przygotowanym przez nasz klub. Podopieczni trenera Krzysztofa Cepka trenują trzy razy dziennie na naszych obiektach i korzystają z odnowy biologicznej Hotelu Sandra Spa.

Zarząd naszego klubu pragnie podziękować naszym sponsorom za pomoc w trudnych chwilach przygotowań do sezonu. Szczególne podziękowania dla Hotelu Sandra Spa w Pogorzelicy, OW Mewa w Niechorzu, OW Stoltur w Niechorzu, OW Krystyna w Pogorzelicy, OW Bosman w Rewalu, Agencji Ubezpieczeniowej PZU w Rewalu oraz Piekarni Wybrzeże z Niechorza.

Kierownik Klubu
Mariusz Mamiński