Po trzech dniach niezwykłych piłkarskich emocjach, w rywalizacji XIX edycji Rewalandii najlepszą drużyną okazała się Pogoń Szczecin. Na podium znalazły się jeszcze Escola Varsovia zajmując drugą lokatę oraz Lech Poznań meldując się na trzecim miejscu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Stankiewicz napastnik Pogoni Szczecin. Mateusz Jeleń z Górnika Zabrze to najlepszy bramkarz, a Szymon Skonieczny reprezentując Escolę Varsovię został królem strzelców trafiając 16 razy do bramki rywali.
Rewalandia jest już stałym elementem na futbolowej mapie Polski. Turniej z roku na rok nabiera prestiżu, a poziom sportowy staje się coraz wyższy. Zapewne wielu z młodych piłkarzy jeszcze nie raz da o sobie znać. Ponadto cieszy coraz większa rzesza kibiców, nie tylko na miejscu ale i w Internecie. Tegoroczna edycja była pierwsza, którą można było zobaczyć na żywo na kanale YouTube.
Organizacyjnie to impreza bardzo wymagająca ale pracownicy Referatu Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych stają na głowie aby wszystko poszło jak należy . Gmina Rewal oraz organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za udział w XIX edycji Rewalandii a także głównemu sponsorowi firmie Gaz-system, która jest głównym wykonawcą gazociągu Baltic Pipe

Strona internetowa projektu Baltic Pipe https://www.baltic-pipe.eu/pl/

Strona internetowa Gaz – System S.A. https://www.gaz-system.pl/