W piątek 20 marca rozegrana została ostatnia kolejka Rewaligi, przed nami już tylko Wielki Finał 27 marca. W rozegranych 3 meczach strzelono 33 gole, a w starciu Dzikie Orły – NSR Trzebiatów Mateusz Burak strzelił 500 gola w IV edycji Rewalskiej Amatorskiej Lidze Futsalu.

W pierwszym meczu CIPR bez większych problemów pokonał drużynę Oldbojów 9:2, strzeleckim instynktem popisał się Mikołaj Kwiatkowski strzelając 6 bramek i awansował na 3 pozycję najlepszych strzelców.
CIPR Jantar Rewal – Oldboje Wybrzeże Rewalskie 9:2
Bramki:
CIPR: Kwiatkowski Mikołaj x6, Domoń Daniel x2, Domoń Krzysztof
Oldboje: Górniak Józef, Żoła Paweł

Meczem wieczoru bez wątpienia można nazwać pojedynek Bizona Cerkwica z Muzeum Trzęsacz Hattric Pub. Muzeum, które po raz pierwszy nie awansowało do najlepszej czwórki do końca gra z wielkim zaangażowaniem i w meczu z Bizonem pokazało prawdziwy charakter. Poziom tego meczu spokojnie moglibyśmy oglądać w finałowej walce, piłkarze obydwu drużyn stworzyli świetne widowisko. Pełne ręce pracy mieli także sędziowie, którzy pokazali aż 4 żółte kartki i do ostatnich sekund meczu musieli być bardzo skoncentrowani bo żadna ze stron nie odpuszczała. Porażka Bizona spowodowała ich spadek z pierwszego na drugie miejsce w tabeli i w walce o finał będą walczyć z CIPR-em. Zawodnicy Muzeum zapowiadali przed meczem, że chcą pozostawić po sobie w tej edycji jak najlepsze wrażanie a takim nie wątpliwie było pokonanie lidera po 17-stu kolejkach.

Muzeum Trzęsacz Hattrick Pub – Bizon Cerkwica 4:3
Bramki:
Muzeum: Samulski Paweł x2, Górski Piotr, Maćkowski Mateusz
Bizon: Wlaźlak Tomasz x2, Wlaźlak Mariusz
żółte kartki: Szulc Robert, Kiedrowski Bartosz (Bizon), Maćkowski Mateusz, Iwanów Grzegorz (Muzeum)

Ostatnim meczem rundy zasadniczej Rewaligi było starcie Dzikich Orłów z NSR Trzebiatów. NSR łatwo ograł swoich przeciwników 1:14, ale na uwagę i pochwałę zasługuje zachowanie kibiców Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego którzy dzielnie wspierali swoich kolegów z boiska. Taki zorganizowany doping podczas rozgrywek życzylibyśmy sobie w każdej kolejce, zachęcamy do brania przykładu z kibiców MOW-u i prosimy o gorący doping swoich drużyn w Wielkim Finale.

Dzikie Orły – NSR Trzebiatów 1:14
Bramki:
Dzikie Orły: Wołk Tomasz
NSR: Dąbrowski Piotr x5, Burak Mateusz x2, Drapik Grzegorz x2, Kubicki Łukasz, Serwoński Kamil, Maniaczyk Robert, Stolarczyk Piotr, Kosztowny Kamil

Drink Team – Young Boyz 3:0 (walkower)

Ostatnią, 18. kolejkę sędziowali Zygmunt Broda i Krzysztof Pluciński