Od najbliższego piątku rozpoczyna się kolejna, VI edycja ogólnopolskiego  turnieju piłki nożnej, który wpisał się w kalendarz rozgrywek młodych piłkarzy na terenie gminy Rewal. W ten weekend, jak co roku, w miesiącu marzec do Pobierowa zawitają zespoły kategorii U-17 (rocznik 2003/2004). Jest to dobry moment dla zawodników i trenerów na przygotowanie i sprawdzenie formy piłkarskiej przed rozpoczęciem sezonu ligowego. W tegorocznej edycji rozgrywek weźmie udział 12 zespołów z różnych stron Polski.

Pogoń Prawobrzeże, Warta Gorzów, MUKS CWZS Bydgoszcz, UKS Bałtyk Koszalin 04, WDA Świecie, Bałtyk Koszalin, SMS Gryf Słupsk, Błękitni Stargard, Arkonia Szczecin, Górnik  Polkowice, Odra Opole, Wybrzeże Rewalskie to drużyny, które będą rywalizowały o tytuł mistrzowski „Football Pobierowo Cup 2020”.  Zawody odbędą się w Pobierowie, kompleks sportowy przy ul. Moniuszki 4 (boisko ze sztuczną murawą).

W imieniu gospodarza turnieju Gminy Rewal, partnerów turnieju –  Województwo Zachodniopomorskie i Enea Operator zapraszamy na  wydarzenie sportowe,  w którym sportowych emocji i zaciętej rywalizacji z  pewnością nie zabraknie… .

Warto wspomnieć, że za tydzień w Rewalu, 6-8 marca odbędzie się , VI edycja  ogólnopolskiego  turnieju piłki nożnej „Football Rewal Cup 2020” dla kategorii wiekowej U-15 (rocznik 2005/2006). O tym wydarzeniu będziemy pisać niebawem.