Rywalizację w trzeciej odsłonie gier o Puchar Rewaligi, rozpoczęły zespoły Termexu Mrówki Trzebiatów z Bizonem Cerkwica. Strzelanie w tym starciu rozpoczęła drużyna Termexu, a dokładnie Marcin Kocur który dwoma swoimi trafieniami wyprowadził swój zespół na prowadzenie i tylko dobra postawa bramkarza Bizona uchronił ten zespół przed stratą kolejnych goli. Agresywna gra piłkarzy Termexu  doprowadziła w końcówce pierwszej części gry do przedłużonych rzutów karnych i tym razem niezawodny okazał się Mariusz Wlaźlak, który po raz kolejny uchronił swoją drużynę przed porażką. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 4:4 i był to drugi remis z rzędu piłkarzy z Cerkwicy.

SPNS Trzebiatów kontra Young Wolves to drugie spotkanie zaplanowane na piątkowy wieczór. SPNS który po dwóch pierwszych meczach nie zgromadził jeszcze żadnego punktu na swoim koncie, chciał za wszelką cenę przerwać pasmo niepowodzenia w rewalskich rozgrywkach. Na tej drodze stanęła im jednak ekipa Młodych Wilków, która wyszła bardzo ofensywnie z niezwykle skutecznym Mateuszem Przygodą który zanotował tym spotkaniu hattricka. Trzy trafienia piłkarzy SPNS to było zdecydowanie za mało, aby pokonać bardzo dobrze dysponowaną tego wieczora drużynę Young Wolves. SPNS przegrał 3:5 i nadal pozostaje bez punktów,  Young Wolves natomiast z 7 punktami objął prowadzenie w tabeli.

W ostatnim meczu Gold-Bud Team zmierzył się Oldbojami Wybrzeża Rewalskiego Rewal. W składzie Gold-Budu w bramce zabrakło Szymona Jabłońskiego, a w Oldbojach Krzysztofa Przybyszewskiego. O ile Jacek Girczyc zachował czyste konto chroniąc bramki Gold-Budu, to już bramka Oldbojów nie była tak szczelna z czego skorzystali zawodnicy Gold-Budu urządzając prawdziwy festiwal strzelecki.      Gold-Bud pewnie zwyciężył strzelając 12 bramek, nie tracąc przy tym żadnego gola.

Sędziami 3  kolejki byli Waldemar Ignaszewski oraz Adam Sobinek.

Termex Mrówka Trzebiatów – Bizon Cerkwica 4:4
Bramki: Marcin Kocur x2, Mariusz Marcinkowski, Oskar Marcinkowski – Mariusz Wlaźlak x2, Szymon Chodziutko, Karol Karczewski

SPNS Trzebiatów – Young Wolves 3:5
Bramki: Łukasz Nowakowski, Cezary Nowakowski, Artur Skrodzki – Mateusz Przygoda x3, Paweł Samulski, samobójcza

Gold Bud – Oldboje Wybrzeże Rewalskie 12:0
Bramki: Maciej Szwech x5, Erwin Cebulak x4, Kamil Bogusz x2, Krzysztof Guster

Tabela po 3 kolejkach:

1. Young Wolves 7 pkt
2. Gold Bud 6 pkt
3. OSP Niechorze 6 pkt
4. Termex Mrówka Trzebiatów 4 pkt
5. Bizon Cerkwica 2 pkt
6. SPNS 0 pkt
7. Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 pkt