W drugiej serii gier rewalskiej amatorskiej lidze futsalu, w pierwszym pojedynku wieczoru rozpędzona drużyna OSP nie dała żadnych szans swoim lokalnym rywalom czyli ekipie Oldbojów Wybrzeże Rewalskie Rewal. Strażacy pewnie zwyciężyli 5:1, tym samym umocnili się na szczycie tabeli. W tym sezonie do składu OSP dołączył Robert Pałka, który okazał się bardzo mocnym wzmocnieniem, po dwóch kolejka z 6 trafieniami prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców.

OSP Niechorze – Oldboje Wybrzeże Rewalskie Rewal 5:1

Bramki:
Robert Pałka x3, Krzysztof Domoń x2 – Marek Górniak

Najwięcej emocji wywołało starcie SPNS Trzebiatów z Gold-Bud Team. Z punktu widzenia rewalskich kibiców był to najlepszy mecz w tym sezonie. Szybkie tempo spotkania, bramki cios za cios oraz walka do samego końca to najlepszy komentarz meczu. W tej zażartej rywalizacji minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Gold-Budu wygrywając 3:2, SPNS który debiutuje w naszej lidze pomimo bardzo dobrej gry nadal pozostaje bez punktów.

SPNS – Gold Bud 2:3
Bramki:
Cezary Nowakowski, Maciej Ruszkowski – Jacek Girczyc x2, samobójcza

W trzeciej odsłonie zmierzyli się piłkarze Bizona Cerkwica z Young Wolves. Bizon, który zawsze walczył o najwyższe cele przyjechał w bardzo osłabionym składzie i od początku do końca grali tylko jedną „czwórką” w polu. Mogli to wykorzystać zawodnicy Młodych Wilków prowadząc w drugiej połowie już 4:1, ale doświadczenie i skuteczność Mariusza Wlaźlaka pozwoliła uratować punkt Bizonowi który ostatecznie zremisował z Young Wolves 5:5.

Bizon Cerkwica – Young Wolves 5:5
Bramki:
Mariusz Wlaźlak x3, Karol Karczewski x2 – Mateusz Przygoda x3, Mateusz Burak x2

Mecze sędziowali Krzysztof Pluciński oraz  Waldemar Ignaszewski. Pauzowała drużyna Termexu. W 3. kolejce zmierzą się:

24.11.2017r.
18:00 Termex – Bizon
18:40 SPNS – Young Wolves
19:20 Gold Bud – Oldboje
pauza OSP

Tabela

1. OSP Niechorze 6 pkt.
2. Young Wolves 4 pkt.
3. Gold Bud 3 pkt.
4. Termex Mrówka Trzebiatów 3 pkt.
5. Bizon Cerkwica 1 pkt.
6. SPNS 0 pkt.
7. Oldboje Wybrzeże Rewalskie 0 pkt.

Najlepsi strzelcy

1. Robert Pałka (OSP) 6 bramek
2.Mateusz Przygoda (Young Wolves) 5 bramek

Tomasz Lachawczak