Gmina Rewal po raz PIERWSZY weźmie udział w Targach Turystyki „Atrakcje Regionów” w Chorzowie, które odbędą się w dniach 06-08.06.2014 r.

Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców Śląska możliwościami wypoczynku w województwie zachodniopomorskim, Gmina Rewal zdecydowała się uczestniczyć w tym wydarzeniu prezentując ofertę na stoisku regionalnym Pomorza Zachodniego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy również prezentować gminną ofertę podczas festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka (31.05–01.06.2014) odbywającego się w Berlinie na Alexanderplatz (więcej Informacji o festynie: www.berliner-weltspieltag.de)

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem ofertowym w targach, uprzejmie proszę o dostarczenie ulotek informacyjnych w języku niemieckim lub angielskim oraz gadżetów promocyjnych przeznaczonych dla dzieci (BERLIN – w terminie do 15 maja 2014r.) lub ulotek informacyjnych w języku polskim (CHORZÓW – w terminie do 20 maja 2014r.) do siedziby Wydziału Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal przy ul. Szkolnej 1 w Rewalu (obiekt sportowy).