Pobierowo, ul. Ostrowska 3
Działka o powierzchni 762 m2

Nieruchomość zabudowana budynkiem innym niemieszkalnym, murowanym o I kondygnacji i czterospadowym dachu, niepodpiwniczony. Wiek budynku ok. 90 lat. Pow. Zabudowy 49 m2. Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowy mieszkalno-pensjonatowej. Działka ogrodzona. Ponadto, na działce są ustawione dwa drewniane domki letniskowe nietrwale związane z gruntem, w złym stanie technicznym. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny usług turystycznych – pensjonaty.

Sprzedaż zwolniona z podatku VAT na podst. art. 43 ust. 1 pkt. 10 ustawy o podatku od towarów i usług. Księga wieczysta wolna od obciążeń.

Cena wywoławcza:  948 000 zł, wadium:  100 000 zł

 

Pogorzelica, ul. Sokoła
Działka o powierzchni  1237 m2

Nieruchomość niezabudowana,   położona w południowej części miejscowości. Otoczenie stanowią tereny rolne, kompleks zieleni leśnej oraz  tereny zabudowane. Nieruchomość położona przy drodze gruntowej, która przylega do drogi utwardzonej  Pogorzelica-Konarzewo. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług turystycznych.

Do ceny netto zostanie doliczony 23% podatek Vat.
        
Cena wywoławcza:  500 000 zł , wadium:  80 000 zł

Więcej informacji
https://bip.rewal.pl/artykul/14-08-2024-r-przetarg-ustny-nieograniczony-na-sprzedaz-prawa-wlasnosci-nieruchomosci-pobierowo