Ostatni tydzień był bardzo udany dla piłkarzy naszego klubu. Nasza drużyna seniorów po zwycięstwie nad zespołem Światowida Łobez 3-0 rozegrała bardzo dobry mecz derbowy z  drużyną  Sparty  Gryfice i zwyciężyła 3-1. Licznie zgromadzona publiczność  na trybunach gryfickiego stadionu oklaskami pożegnała nasz zespół. Warto nadmienić, że nasz zespół seniorów to najmłodsza drużyna występująca w Lidze okręgowej ZZPN.

W kadrze meczowej  w tym spotkaniu znalazło się aż 7 juniorów. Foto relacja z meczu link : http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-87070/0

Równie dobrze spisują się nasi juniorzy, którzy po zwycięstwie nad  Salosem  Szczecin 6-0 w następnym tygodniu  na stadionie w Pobierowie pokonała swoich rówieśników z  Stargardu 7-0.

Zespół naszych trampkarzy odniósł kolejne zwycięstwo nad Zielonymi Wyszobór i nadal walczy o 1 miejsce w swojej lidze. Kolejny  mecz  zwycięski w kategorii  u-12  rozegrał nasz zespół trampkarzy młodszych pokonując drużynę Polonii  Płoty. Powołanie do kadry województwa otrzymał Kuba Błasiński i zagrał w meczu kadr  U-12 z województwem lubuskim.

Warto również zaznaczyć, że występujący na co dzień w trampkarzach młodszych Cyprian Włodarczyk zadebiutował w kadrze ZZPN na turnieju w Niemczech.

Nasza drużyna orlików wygrała turniej w Gryficach i jest bezsprzecznym liderem swojej ligi.

Dwaj zawodnicy tego zespołu  zostali powołani do zwycięskiej drużyny z Szczecina wojewódzkiego turnieju Tymbark. Przepisy tego turnieju zezwalają na powołanie 2 zawodników z innych drużyn na turniej finałowy  rozegrany na stadionie Narodowym tuż przed rozpoczęciem Finału Pucharu Polski.

Trenerzy z Szczecina zadecydowali, że  najlepszym wzmocnieniem dla ich drużyny będą piłkarze na co dzień reprezentujący barwy Wybrzeża Rewalskiego Rewal Maciej Pekrul  oraz Kuba Ostaszewski.

Nasi chłopcy reprezentujący Fotball Academy Szczecin zwyciężyli w całym turnieju pokonując w finale reprezentacje województwa lubuskiego 3-2. Jest to ogromny sukces naszych zawodników gdyż turniej Tymbarka posiada rangę mistrzostw Polski dzieci do lat 10 i 12. Czyli możemy śmiało powiedzieć, że mamy w klubie dwóch mistrzów Polski. Warto zauważyć, że w tegorocznej edycji wzięło udział 270 000 dzieci a nasza drużyna przegrała półfinał rozgrywek na szczeblu województwa z póżniejszym ,mistrzem  Polski. Ogromne brawa dla naszych zawodników i  ich trenera Jarosława Włodarczyka. Zwycięskie drużyny chłopców i dziewcząt, w tym  nasi zawodnicy  Maciej i Igor, już 13 czerwca zobaczą na żywo międzypaństwowy mecz Polska – Gruzja. Rywalizacje młodych adeptów piłkarstwa z trybun Stadionu Narodowego oglądali także m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek, Adam Nawałka selekcjoner reprezentacji Polski, Andrzej Biernat minister Sportu i Turystyki oraz piłkarze Arkadiusz Milik, Tomasz Kłos, Dariusz Dziekanowski i Tomasz Iwan.

Zapraszamy do kibicowania naszym drużyną  w najbliższy m tygodniu

Czwartek  07.05.2015

Trzebiatów boisko przy SP2 mini turniej z udziałem naszej drużyny skrzatów u-8 godzina 17.00

Stadion w Rewalu turniej orlika u-10 godzina 17.00

Piątek 08.05 2015

Stadion w Rewalu mecz ligowy trampkarzy z drużyną Diego Gryfice  u-14 godzina 17.00

Stadion w Resku mecz ligowy trampkarzy młodszych  Z drużyną  Mewa Resko u-12  godzina 17.00

Sobota 09.05 2015-05-06

Stadion Floty w Świnoujściu mecz o mistrzostwo 1 klasy juniorów u-17 godzina 11.00

Stadion w Niechorzu mecz seniorów o mistrzostwo klasy okręgowej z Promieniem Mosty

godzina 16.00

Stadion w Pobierowie mecz Oldboi z Radowem godzina 18.00

Prezes Wybrzeża  Rewalskiego Rewal

Adrian Żoła