Z szacunku dla polskiej tradycji świąt Bożego Narodzenia spotkaliśmy się, aby złożyć sobie życzenia i razem cieszyć się swoją obecnością. Spotkanie było okazją do powitania w naszej wspólnocie księdza proboszcza Henryka Marszałka, który nam pobłogosławił, życząc nadziei i sił w tym Nowym Roku 2014.

Niezwykły głos Pani Moniki Sianoszek wzruszył zebranych gości, szczególnie wtedy, kiedy zaśpiewała bliską nam „Kolędę dla nieobecnych”. Cieszy nas zawsze duża frekwencja na spotkaniach. W tym roku zaszczycili nas również swoją obecnością zaproszeni goście spoza koła – ks. Stanisław, Pani dyrektor Jolanta Pytlas, Pani Beata Sipiak, radni Pan Bogusław Woźniak, Pan Marcin Smoczyk i Pan Piotr Lęcznar delegaci z koła ERiI z Rewala oraz delegaci z Zarządu Regionalnego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gryfic.

Spotkanie umilił występ, który wcześniej już mieli okazje widzieć najmłodsi uczniowie szkoły w Pobierowie. Okazało się, że „Jaś i Małgosia” przypadł do gustu także ich Babciom i Dziadkom obecnym na uroczystości.

Szczególną wdzięczność chcielibyśmy okazać Państwu Ewelinie i Pawłowi Piszom za serdeczne, bezinteresowne przyjmowanie nas w swoim ośrodku i okazywanie nam, że jesteśmy tu zawsze mile widziani.

Z okazji Nowego Roku 2014 składamy wszystkim życzliwym nam ludziom spełnianie marzeń, oczekiwań i nadziej.

Zarząd Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Pobierowa
i Przewodnicząca Koła Czesława Kowalik