Ubiegła sobota przyniosła nam sporo radości wynikającej z odniesionych sukcesów przez nasze drużyny. Już w piątek rozpoczął się I Turniej Zimowy o Puchar Prezesa LKS „Wybrzeża Rewalskiego’’ Rewal.. W pierwszym pojedynku tego turnieju nasi seniorzy pokonali Spartę Gryfice 5-2 i od tej chwili zwyciężali w dalszych pojedynkach rozgrywanych w sobotę. W samo południe pokonali 3-1 AP Kotwicę Kołobrzeg a wieczorem w tym samym stosunku Lecha Czaplinek.

Forma naszych seniorów musi budzić optymizm przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek. Już dziś zapraszamy na pojedynek ćwierćfinałowy w Pucharze Polski na szczeblu ZZPN, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 13 na stadionie „Leśnym” w Niechorzu. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie renomowana drużyna Stali Szczecin. Warto zauważyć, że w przypadku zwycięstwa naszych seniorów to odniosą oni największy sukces w tych rozgrywkach w historii i naszego klubu. Warto kibicować temu zespołowi w którym regularnie występują aż 8 zawodników będących w wieku juniora a całą kadrę stanowią zawodnicy z naszej gminy i najbliższych okolic.

Wyniki „ I Turnieju Zimowego o Puchar Prezesa LKS „Wybrzeża Rewalskiego” Rewal:

Wybrzeże Rewalskie Rewal- Sparta Gryfice 5-2

AP Kotwica Kołobrzeg- Lech Czaplinek 2-0

Wybrzeże Rewalskie Rewal- AP  Kotwica Kołobrzeg  3-1

Sparta Gryfice- Lech Czaplinek 3-0

Sparta Gryfice- AP Kotwica Kołobrzeg  4-3

Wybrzeże Rewalskie Rewal- Lech Czaplinek 3-1

Kolejność turniejowa :

  1. Wybrzeże Rewalskie Rewal
  2. Sparta Gryfice
  3. AP Kotwica Kołobrzeg
  4. Lech Czaplinek

Tego samego dnia nasi Oldboje udali się na turniej do Hali Arena w Gryficach. Nasi najstarsi zawodnicy osiągnęli ogromny sukces i zwyciężyli w tym prestiżowym turnieju. W kolejnych meczach turnieju rozgrywanego w formule „każdy z każdym” osiągnęli wyniki:

Sparta Gryfice 1 0-0

Sparta  Gryfice 2 0-1

Polonia Płoty 1-0

Sokół Dabrowa 5-0

Radovia Radowo 4-3

Sarmata Dobra  5-1

Królem strzelców został nasz zawodnik Krzysztof Guster zdobywca 10 bramek a najlepszym bramkarzem wybrano naszego golkipera Krzysztofa Przybyszewskiego. Oprócz wyżej wymienionych w  zwycięskim turnieju wzięli udział : Marcin Kosiński, Jerzy Hawrasz, Paweł Żoła, Piotr Kocik, Tomasz Badaszewski, Wojciech Mróz, Józef Górski. Gratulujemy naszym oldbojom  i liczymy, że tak dobrą formę przeniosą na rozgrywki ligowe.

Również w ubiegłą sobotę na swój obóz zimowy wyjechały dwie najmłodsze drużyny naszego klubu. Po raz kolejny dzięki uprzejmości Pana Janusza Zalewskiego właściciela hoteli „ Sandra SPA’ nasi zawodnicy w luksusowych warunkach przygotowują się  do sezonu w hotelu Sandra SPA w Karpaczu. Jeszcze raz dziękujemy naszemu sponsorowi. Dziękujemy również za pomoc Piekarni „Wybrzeże” z Niechorza. Państwo Majchrzak ponownie zorganizowali dla nas pyszny catering podczas turnieju a także wyposażyli w słodkości naszą grupę maluchów wyjeżdżających na obóz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zajęciach wszystkich chętnych oraz zachęcamy naszych kibiców do dopingu naszym niebiesko – białym zespołom.

Prezes LKS „Wybrzeże Rewalskie” Rewal

Adrian Żoła