W minioną sobotę swoje rozgrywki zainaugurowała liga „Terenowego Młodzika” w której występują podopieczni trenera Jarosława Włodarczyka. W swoim pierwszym meczu pokonali oni zespół Regi Trzebiatów 2:1.

Kilka godzin później na boisku w Maszewie swój mecz rozegrała drużyna seniorów naszego klubu. Niestety mimo, że nasza drużyna do 84 minuty wygrywała 2:0 to ostatecznie padł remis 2:2. Nasi piłkarze zwycięstwo zaprzepaścili już w doliczonym czasie gry, tracąc gola w 94 min. po rzucie karnym. Mimo to występy naszej drużyny w dotychczasowych meczach należy ocenić bardzo pozytywnie, tym bardziej że skład tego zespołu uległ znacznym zmianom. Do drużyny seniorów dołączeni zostali nasi wychowankowie: Daniel Zgierski, Kamil Anastaziuk, Dąbrowski Piotr, Tomasz Żoła, Antoni Pawłowski. Dużym wzmocnieniem tej drużyny jest na pewno powrót do gry w naszych barwach dwóch doświadczonych zawodników Krzystofa Gustera i Dariusza Górniewicza. Jesteśmy przekonani, że ta mieszanka młodości z doświadczeniem będzie nadal cieszyć naszych kibiców w kolejnych meczach.

Tego samego dnia nasz zespół trampkarzy prowadzony przez Trenera Krzysztofa Cepka odniósł wysokie zwycięstwo z rówieśnikami z Wyszoboru. Było to już kolejne zwycięstwo tej drużyny, która tydzień wcześniej w inauguracyjnym meczu pokonała Regę Trzebiatów 2:1.

Ostatnim sobotnim meczem był występ najstarszych reprezentantów naszego klubu. Drużyna Oldbojów gościła kolegów z Trzebiatowa i również okazała się lepsza wygrywając 2:1.

W niedzielę na stadionie w Niechorzu swój mecz rozegrała drużyna juniorów młodszych naszego klubu. Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu zwyciężył nasz zespół 1:0. Warto zauważyć, że nasza drużyna jest liderem tej ligi.

Klub Wybrzeże Rewalskie pragnie poinformować, że w dniu 29.08.2014 w trakcie Walnego Zgromadzenia Członków Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej V-CE Prezes PZPN Jan Bednarek odznaczył okolicznościowymi medalami Prezesa naszego klubu Pana Pawła Żołę oraz Członka Zarządu Adriana Żołę za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym kraju. Odznaczeni pragną podziękować wszystkim, którzy wspierają działania klubu Wybrzeże Rewalskie Rewal. W szczególności dziękujemy wszystkim Członkom Klubu, władzom Gminy Rewal, Sponsorom, Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom bez których nie udałoby się osiągnąć dotychczasowych sukcesów.

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia naszych drużyn:

Oldboje – Wojciech Malczewski Tel. 603 603 288

Seniorzy- Trener Tadeusz Piotrowski Tel. 602 636 883

Juniorzy – Trener Krzysztof Cepek Tel. 663 084 370

Trampkarze – Trener Krzysztof Cepek Tel. 663 084 370

Młodziki (rocznik 2002/03) – Trener Jarosław Włodarczyk Tel. 691 367 331

Orlik (rocznik 2004/05) – Trener Jarosław Włodarczyk Tel. 691 367 331

Skrzaty (rocznik 2007/08) – Trener Michał Wojtowicz Tel. 509 466 912