1 grudnia byliśmy organizatorami gali Muay Thai pod nazwą MTF. Podczas gali odbyło się 8 walk amatorskich w różnych kategoriach wagowych . Przyjechali do nas zawodnicy z klubów:

  • Nak Muay Szczecin
  • Boran Barlinek
  • Jamniuk Gorzów Biegański Team
  • Czerwony Smok
  • Kaiser Sport Olsztyn
  • Berserker’s Team Kołobrzeg

Już po godzinie 16.00 do hali widowiskowo sportowej w Rewalu przybywali kibice którzy byli głodni sportowych wrażeń tym bardziej iż była to pierwsza w historii Rewala oraz powiatu gryfickiego gala Muay Thai. Mamy nadzieje, że organizacja gali oraz poziom sportowy nie zawiódł Państwa oczekiwań.

Gośćmi honorowymi gali MTF był Maciej Skupiński oraz Marcin Parcheta. Mogliście już ich poznać ponieważ odwiedzali już nasz klub oraz gminę Rewal a nieco więcej mogliście dowiedzieć się o nich samych podczas wywiadów których udzielili podczas przerw między walkami .

O oprawę artystyczną zadbał Remik STP którymi swoimi motywacyjnymi i sportowymi piosenkami wprowadził nas w klimat gali.

Z naszego klubu boje toczyło trzech zawodników – Kacper Kanczurski, Daniel Wdowiak, Maciej Ludwiczak.

Kacper dla którego była to druga walka a pierwsza w formule Muay Thai po wyrównanym pojedynku przegrał na punkty lecz do końca walczył i robił co mógł aby szala zwycięstwa przeszła na jego stronę . Bardzo dobra postawa w ringu która na pewno zaowocuje w przyszłości!

Daniel po pierwszej rozpoznawczej rundzie w drugiej odpalił swoje wszystkie atuty i mądrze walczył słuchając się swojego narożnika dzięki czemu wygrał jednogłośną decyzja sędziów na punkty . Dla Daniela była to druga walka w jego dotychczasowych startach . Widać że w chłopaku drzemie potencjał i ma zadatki na mistrza

Ostatnia walką a jednocześnie walką wieczoru była walka Maćka Ludwiczaka . Śmiało można powiedzieć że pojedynek ten zasługiwał na miano walki wieczoru . Poziom sportowy był naprawdę wysoki , techniki prezentowane przez zawodników były przemyślane i uderzenie z piekielną siła . Trzy mocno przepracowane rundy oraz dodatkowy doping publiczności dały zwycięstwo naszemu reprezentantowi. Nagrodą dodatkowo był okazały puchar ufundowany przez jednego z naszych gości Artura Cholewę.

Gala zakończyła się po godzinie 21.00 a wychodzący kibicie oraz goście którzy z nami zamienili kilka słów zapewniali, że na pewno przyjdą na kolejne edycje naszej imprezy

Mamy nadzieje że gala na długo pozostanie w Państwa pamięci a my dołożymy wszelkich starań aby kolejne edycje były jeszcze lepsze !!!

Dziękujemy za obecność !
Mateusz Matecki