Parki linowe w Gminie Rewal to niepowtarzalny sposób na spędzanie wolnego czasu w których głównym zadaniem jest pokonywanie przeszkód rozwieszonych między drzewami na wysokości. Uczestnicy samodzielnie pokonują przygotowaną trasę. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany. Każdy znajdzie tu coś na miarę swoich sił i możliwości.

Park Linowy w Pobierowie usytuowany został w najatrakcyjniejszej części Pobierowa, u zbiegu ulicy Grunwaldzkiej i Moniuszki, tuż przy morzu. Wejście do parku linowego znajduje się przy ul. Moniuszki, która stanowi bezpośrednie zejście na plażę. W parku znajdziemy – 3 trasy – dziecięca: (12 atrakcji), średniozaawansowana: (18 atrakcji), zaawansowana: (24 atrakcje). Wśród atrakcji dostępne są siatka, skok indiański, surfer, hamak, skok tarzana, strzemiączko. Czas trwania pojedynczego przejścia waha się od 10-15 min w przypadku trasy dziecięcej (żółtej), do 45-50 min w przypadku trasy zaawansowanej (czarnej). Profesjonalna obsługa oraz przepiękne okolice dają możliwość przeżycia w pobierowskim parku niezapomnianych chwil zarówno klientom indywidualnym, rodzinom oraz grupom zorganizowanym.

Kontakt: Park Linowy Pobierowo ul. Grunwaldzka 74 tel. 668 825 593, www.park-pobierowo.pl

Pogorzelica może pochwalić się parkiem linowym prowadzonym przez właściciela firmy Revolta – Adama Vysiec Wyszkowskiego, pasjonata sportu, adrenaliny, wszystkiego co dziwne, niebezpieczne i wywołujące dreszcz emocji. Taką właśnie adrenalinę można przeżyć podczas wędrówki na trasach parku linowego. Jest to największy park linowy na wybrzeżu składający się z 4 tras: dla dzieci od lat trzech – 10 przeszkód zabezpieczonych siatkami, trasa krótka – 11 przeszkód, trasa długa – 22 przeszkody,trasa wysoka – 17 przeszkód cała pomiędzy 9 a 11 metrów wysokości. Trasy są bardzo urozmaicone dzięki pagórkowatemu terenowi, posiadają dużo zjazdów tyrolskich, w tym najdłuższy 50 m.

Kontakt: Park Linowy “Revolta” Pogorzelica ul. Wojska Polskiego 17 tel. 888 197 797

W tym roku nową atrakcją Rewala jest także park linowy “Gibonpark” usytuowany na ul. Łokietka. Jest w nim 5 tras: żółta – dla dzieci, pomarańczowa, zielona, czerwona oraz najtrudniejsza niebieska na którą wchodzimy po uprzednim skorzystaniu z innych tras parku. Trasa ta wymaga doświadczenia i przeznaczona jest dla najodważniejszych śmiałków.

Kontakt: Park Linowy “Gibon” Rewal ul. Łokietka tel. 608 400 727

Parki linowe to jedna z najbezpieczniejszych form aktywnego wypoczywania na wysokości. Zapraszamy wszystkich małych i dużych do spróbowania swoich sił pod okiem profesionalistów.