10 stycznia najmłodsza grupa piłkarska LKS-u Wybrzeże Rewalskie udała się na swój pierwszy turniej do Koszalina. Grupa chłopców urodzonych w latach 2007/08 miała okazje sprawdzić swoje umiejętności na zawodach organizowanych przez Gwardie Koszalin . Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Koszalina, Szczecinka, Kołobrzegu, Czaplina, Człuchowa , Wałcza i Rewala.

Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony na tle swoich rówieśników trenujących w dużych ośrodkach piłkarskich . Ostatecznie sklasyfikowani zostali na 5 miejscu na 8 startujących drużyn. Na słowa pochwały zasłużyli na pewno za wielkie zaangażowanie , ogromną ambicję i walkę w każdym meczu. Momentami dało się zauważyć debiutancką tremę z którą jednak chłopcy z każdym meczem radzili sobie coraz lepiej. Wielkie podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej. Kolejny sprawdzian już 1 marca w Choszcznie na turnieju Gavia Cup.

Grupa rocznika 07/08 prowadzona przez duet trenerski Michal Wojtowicz , Mariusz Mamiński funkcjonuje już od półtora roku. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Niechorzu i Rewalu. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi – Kontakt Michał Wojtowicz 509 466 912