Mimo trudnych warunków atmosferycznych (padający deszcz, wiejący wiatr i niska temperatura) nasi wierni kibice nie zawiedli naszych oczekiwań i pojawili się na naszym stadionie by dopingować drużynę seniorów.

Niestety mimo optycznej przewagi i stworzeniu kilku sytuacji bramkowych przez piłkarzy z Rewala to zespół z Dobrej Szczecińskiej okazał się tego dnia lepszy, zwyciężając 0:1. Choć nie sprzyjała pogoda to jednak udało się przeprowadzić zaplanowane konkursy w których bardzo aktywnie brali udział nasi najmłodsi adepci piłkarscy. W budynku klubowym każdy mógł rozgrzać się ciepłą kawą i herbatą oraz posilić się smacznymi wypiekami przygotowanymi przez naszego Sponsora Piekarnię „Wybrzeże”.

Dzień później, humory poprawili nam nasi juniorzy, którzy właśnie w tym dniu zainaugurowali swoje rozgrywki. Zwyciężyli 1:10 drużynę gospodarzy Falę Międzyzdroje. Aż trzech zawodników popisało się w tym meczu hattrickiem . Trzykrotnie do bramki gospodarzy strzelał Tomasz Żoła, Patryk Osówniak i Mateusz Przygoda. Dzięki temu zwycięstwu zespół juniorów młodszych awansował w tabeli na trzecie miejsce. W najbliższym tygodniu nasze drużyny czekają mecze wyjazdowe. Zespół juniorów młodszych uda się do Dębna a seniorzy rozegrają swój mecz w Kołbaczu. Już dziś zapraszamy na mecz 04.04.2015 (wielka sobota) który się odbędzie w Niechorzu o godzinie 13:00, przeciwnikiem będzie drużyna Masovi Maszewo. Zapewniamy, że nie zabraknie konkursów małej gastronomii i miłej kibicowskiej atmosfery. Przypominamy również, że tuż po świętach swoje rozgrywki rozpoczną drużyny Oldboi, Trampkarzy, Młodzików i Orlików. Wszystkie te drużyny obecnie przygotowują się do sezonu i z niecierpliwością oczekują na swój pierwszy ligowy mecz. Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w życiu naszego klubu zgodnie z naszym hasłem: Wybrzeże Rewalskie Rewal Twoim Klubem

Zarząd Klubu LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal