Abstract background with a watercolor texture

Po nie udanej rudzie wiosennej ubiegłego sezonu w składzie naszej drużyny seniorów doszło do kilku zmian personalnych. Z  zespołem pożegnali  się zawodnicy Kamil Bogusz, Błażej Szczupaczyński  oraz Marcin Pietrzak a także  Krzysztof Guster, który  postanowił poświęcić się pracy trenerskiej w drużynie Korony Stuchowo.  Wszystkim tym zawodnikom dziękujemy za występy w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką nożną.

Po rozegraniu  gier sparingowych trener Tadeusz Piotrowski postanowił, że w nowym sezonie barwy naszego klubu będą reprezentować nowi zawodnicy:

Sebastian Wrzeszcz z Sparty Węgorzyno,
Sebastian Tokarewicz z Stali Szczecin,
Maciej Rogowski z Sparty Gryfice,
Robert Szulc z Bizona Cerkwica,
Kamil Fryszke z Dębu Dębno,
Artur Pawnuk z KP Przecław,
Marcin Zaręba z Stali Szczecin,

Ponad to drużynę zasilili Maciej Grężlak wracający po kontuzji  Daniel Zgierski powrót z wypożyczenia z Sparty Gryfice a także przesunięci z drużyny juniorów Szymon Domoń i Patryk Strojek. Ponad to  kadrę stanowią zawodnicy występujący w naszym zespole w ubiegłych sezonach : Michał Salamaon, Tomasz Żoła, Wojciech Pankiewicz, Rusłan Gobułov, Krzysztof Andrzejewski, Krzysztof  Domoń, Artiem  Gumieniuk,  Jacek Girczyc, Kamil Kocieniewski,  Erwin Cebulak. Pierwszy swój mecz ligowy  nasz zespół seniorów rozegra w najbliższą sobotę ( 19.08.2017) o godzinie 13.00 na stadionie w Niechorzu przy ulicy Leśnej. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na inaugurację sezonu.

KIBICUJ  SWOJEJ NIEBIESKO- BIAŁEJ DRUŻYNIE   !!!