„AMożeJazz” od poniedziałku Plac Wielorybów rozbrzmiewał muzyką Jazz’ową
 
Pierwszego dnia festiwalu po oficjalnym otwarciu, została wręczona statuetka Wieloryba Jazzu, dla wybitnego muzyka – Włodzimierza Nahornego, mogliśmy zobaczyć występ takich artystów jak Bloco Pomerania, Mestre Rafał Krzanowski, Akademia Sztuki w Szczecinie, Tribute to Miles Orchestra, Włodzimierz Nahorny czy Cosmic Silence mimo, że pogoda nie była idealna zebrało się sporo fanów Jazzu na których twarzach widać było zachwyt nowym wydarzeniem w Naszej Gminie.
 
Wtorek również rozbrzmiewał dźwiękami Jazzu, które z dnia na dzień przyciągały coraz większe tłumy ludzi, a zespoły takie jak ZK Collaboration – Slow Food vol. 86, Skaldowie na Jazzowo – Trio Wojciecha Gogolewskiego ” Medytacje Wiejskiego Listonosza Jazzowego” czy Marek Kądziela Jazz Ensemble, mogły śmiało wykazać się niesamowitym talentem i zaspokoić zmysły naszych gości.
 
W kolejnym dniu Jezzowego Festiwalu mimo chłodniejszego wieczoru, Plac Wielorybów rozbrzmiewał Jazzem, a artyści Mariusz „Fazi” Mielczarek – Quintet Moon Ship oraz New Bone, mogli rozgrzać publiczność swoim występem.
 
Ostatniego dnia „AMożeJazz” artystom dopisała wspaniała pogoda, która dodatkowo przyciągała publiczność na Nasz Plac Wielorybów, Trio Pospieszalski/Mucha/Janicki, Mikołaj Kaniewski Quartet, Mateusz Pospieszalski Quintet – „Tralala” zakończyli tegoroczny Rewal Jazz Festiwal w rewelacyjnym stylu.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność na Naszym festiwalu. Mimo, że był to pierwszy Rewal Jazz Festiwal, to na pewno nie ostatni, więc zapraszamy za rok wszystkich na to niesamowite wydarzenie.