Puchar Bałtyku Nordic Walking w Pogorzelicy!

Serdecznie zapraszamy na Puchar Bałtyku NORDIC WALKING w Pogorzelicy! Czeka Was niesamowita impreza łącząca rywalizację ze świetną zabawą! 22 CZERWIEC 2014r. – okolice Natura Resort i Gmina Rewal oraz Lasy Państwowe Weź udział w największym cyklu imprez Nordic Walking w Polsce- Puchar Bałtyku.

Zawody organizowane są z myślą o wszystkich miłośnikach marszów z kijami jak i zwolenników aktywności ruchowej. Do startu zachęcamy zarówno dorosłych jak i młodzież, instruktorów i ich podopiecznych. Już 22 czerwca na specjalnie przygotowanych trasach- 5 km i 10 km, każdy będzie mógł spróbować swoich sił i poznać malownicze szlaki usytuowane w samym sercu nadmorskich lasów sosnowych i szerokich plaż bałtyckich. Wszyscy startujący otrzymają pamiątkowe medale, upominki od sponsorów i posiłek regeneracyjny. Dodatkowo, dla zwycięzców z najlepszymi wynikami czekać będą puchary oraz atrakcyjne nagrody. Mistrzostwom towarzyszyć będzie wiele wspaniałych atrakcji i ciekawych konkursów. Organizatorzy NATURA RESORT oraz Gmina Rewal ma zaszczyt dodatkowo zaprosić zawodników pucharu wraz z rodzinami do spędzenia długiego weekendu Bożego Ciała w luksusowym ośrodku. Czekać na Was będą wspólne treningi w grupach o różnym dostosowanym poziomie intensywności. Miedzy innymi: doszlifujemy technikę i formę za zawody, wyćwiczymy gibkość podczas codziennych zajęć na podgrzewanym basenie, wzmocnimy swoją stabilizację ćwicząc pilates i zdrowy kręgosłup, oraz spalimy zbędne kilogramy na przeróżnych treningach interwałowych czy kształtujących sylwetkę. Podczas wszystkich zajęć czuwać nad Wami będzie wykwalifikowana kadra trenerów i fizjoterapuetów. W trakcie sportowych potyczek rodziców, dla dzieci przewidziany jest równie bogaty program animacji!

Więcej informacji w załączniku i na stronie: www.pucharbaltyku.pl/2014/02/pogorzelica-nordic-walking.html

ZAPISY na zawody za pośrednictwem portalu www.elektronicznezapisy.pl

na 5km: www.elektronicznezapisy.pl/events/1186/starts/new

na 10km: www.elektronicznezapisy.pl/events/1187/starts/new

Mamy nadzieję, że 22 czerwca, wspólnie stworzymy fantastyczną atmosferę o sportowych emocjach! Do zobaczeniu na szlakach! 🙂

Przydatne linki:

strona organizatora: www.NaturaResort.pl

strona Pucharu Bałtyku: www.NaturaResort.pl

strona partnera: www.MarsPoZdrowie.pl