Z ogromnym żalem oraz niedowierzaniem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci Pana Janusza Ławruszko, nie możemy uwierzyć w to, że już go z nami nie ma. Był wspaniałym mężem, ojcem, dziadkiem, a także przyjacielem, współpraca z nim była czymś co będzie się pamiętało do końca życia.

Odejście, zwłaszcza tak niespodziewane napawa nas wszystkich smutkiem i poczuciem straty.

Pan Janusz był wspaniałym radnym Powiatu Gryfickiego, strażakiem ochotnikiem – wieloletnim członkiem Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryficach, pracował w Urzędzie Gminy Karnice, a w ostatnich latach w  Zarządzie Dróg Powiatowych w Gryficach, był społecznikiem zaangażowanym na rzecz Gminy Karnice oraz naszej Gminy Rewal.

Pan Janusz Ławruszko pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako niekwestionowany autorytet, człowiek pełen pasji, osoba niezwykła i otwarta. Każdy mógł zawsze liczyć na Jego pomoc, był On człowiekiem o wspaniałym sercu.

Jesteśmy przekonani, że każdy zapamięta go jako pomocnego i dobrego człowieka.

Z ogromnym smutkiem przekazuje w imieniu całego Urzędu jak i mieszkańców Gminy Rewal oraz naszych strażaków z OSP Niechorze i OSP Pobierowo wyrazy szczerego i głębokiego współczucia oraz żalu dla całej rodziny i przyjaciół.