Plaże Gminy Rewal zostały docenione w rankingu Onetu

Ekipa Onet.pl już szósty rok z rzędu, przejechała całe polskie wybrzeże, by odpowiedzieć na pytanie – czy warto jechać nad Bałtyk? Zawitała również do gminy Rewal, gdzie według ściśle opracowanej punktacji oceniała plażę i ich otoczenie w każdej miejscowości.

Dodatkowymi kryteriami oceny były atrakcje, baza noclegowa, baza gastronomiczna, możliwość aktywnego wypoczynku, kryte pływanie, aquaparki, bogactwo imprez artystycznych i sportowych. Z siedemdziesięciu odwiedzonych miejscowości i kąpielisk wyróżnionych zostało dwadzieścia osiem. Niechorze znalazło się na 16. pozycji. Kolejne miejsce zajął Rewal. 25. miejsce należy do Pogorzelicy, natomiast Pobierowo wyróżnione zostało na 29. pozycji. W naszej gminie doceniona została niezwykła wprost przemiana, jakiej uległy nasze miejscowości w ciągu ostatnich lat. Widać nie tylko dbałość o ilość atrakcji, ale także najzwyczajniejszą w świecie, cieszącą oko estetykę. W rankingu opisana została takze przemiana starganów handlowych, które nie przypominają już wielkich targowisk. Zaznaczono również powrót na tory Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Portal Onet.pl rozrywkowej młodzieży zdecydowanie poleca Pobierowo natomiast rodzinom z dziećmi Niechorze i Rewal.

Więcej informacji na ten temat w artykule: http://podroze.onet.pl/plaze/raport-onetu-najlepsze-plaze-w-polsce-2014/t9h4e