Zarząd  LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal  zaprasza wszystkich fanów futbolu  do spędzenia sobotniego popołudnia na stadionie w Pobierowie. W sobotę ( 17.09.2016) o godzinie 14.00 na stadionie w Pobierowie zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo okręgowej ligi wojewódzkiej pomiędzy drużynami LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal  oraz Iny Ińsko.  Przypominamy, że nasz zespół jako beniaminek obecnie jest  sensacyjnym liderem tych rozgrywek. Liczymy, że w sobotnim meczu podtrzyma zwycięską passę.

W swoim  ostatni m występie nasi seniorzy zwyciężyli 4-1 zespół  Błękit Pniewo. Warto zaznaczyć, że było to już 4 kolejne ligowe zwycięstwo. Należy również  przypomnieć że nasza drużyna w ubiegłym tygodniu zwyciężyła w kolejnej fazie rozgrywek Pucharu Polski po emocjonującym meczu naszego sąsiada z za „miedzy”  Regę Trzebiatów.  W związku z remontem nawierzchni  głównego naszego boiska w Niechorzu sobotni mecz zostanie rozegrany na niezwykle urokliwym obiekcie w Pobierowie.

Kilka danych podstawowych o naszym najbliższym rywalu :

barwy: zielono-żółte
data założenia: 1960
Dane kontaktowe:
LKS Ina Ińsko
ul. Armii Krajowej 29
73-140 Ińsko
Stadion:
ul. Armii Krajowej
73-140 Ińsko
telefon: Dyrektor Sportowy Grzegorz Czerwonka
www: www.inainsko.fc.pl – oficjalna
e-mail: gczerwonka@o2.pl – Dyrektor Sportowy
prezes: Marek Smoliński
trener: Ireneusz Aksiuczyc –    sukcesy:
Awans do Wojewódzkiej Klasy Okręgowej 2011/2012, Awans do Regionalnej Klasy Okręgowej 2005/2006, 2007/2008

Ligowy mecz naszych seniorów to niejedne piłkarskie emocje tego dnia na stadionie w Pobierowie.

O godzinie 17.00 na tym obiekcie swoje zawody rozpoczną nasi Oldboye. Ich  przeciwnikiem na boisku będzie zespół Sokół Karlino. W niedzielę zapraszamy na obiekt w Niechorzu o godzinie 13.00 gdzie swój mecz rozegrają nasi juniorzy ich rywalem będzie zespół Polonia Płoty.

Dużo radości w ubiegłym tygodniu sprawili nam nasi zawodnicy z rocznika 2007/08, którzy wzięli udział w prestiżowym turnieju „Niechorze Cup” . W swoich meczach w rozgrywkach grupowych pokonali Gwardię Koszalin 4-1, Gedanię Gdańsk  5-1,  Kotwicę Kołobrzeg2-1, zremisowali  z drużynami Pogoni Szczeci 1-1. Pogonią II 2-2  i ponieśli porażkę z Śląskiem Wrocław1-3. Ostatecznie zajęli 7 lokatę ale warto zauważyć, że jedyny przegrany mecz w podstawowym czasie to porażka z zwycięzcą całego turnieju Śląskiem Wrocław. Gratulujemy  trenerowi Michałowi Wojtowiczowi   i jego zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Prezes LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal
Adrian Żoła