Bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie nasze drużyny w swoich rozgrywkach w rundzie jesiennej sezonu 2015/16.

Nasza drużyna seniorów nadal zajmuje czołowe miejsce w rozgrywkach klasy okręgowej gr szczecin północ i nie pozostaje bez szans w walce o awans do wyższej ligi. W ostatnich tygodniach nasza drużyna pokonała Orkan Suchań 8:0,

zremisowała na wyjeździe z Fagusem Kołbacz 0:0 a następnie zwyciężyła 3:0 jednego z kandydatów do awansu Ehrle Dobra Szczecińska. Niestety w ostatnim tygodniu podopieczni trenera Piotrowskiego przegrali mecz na szczycie z drużyną Mewy Resko 3:0. O tym meczu można powiedzieć jedynie, że o zwycięstwie w futbolu decydują wykorzystane sytuacje bramkowe a nie posiadanie piłki i atrakcyjna gra. Nasz zespół będąc najmłodszą drużyną w tych rozgrywkach stworzył sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, był drużyną przeważającą lecz mimo to przegrał to spotkanie. W najbliższych tygodniach tj. w sobotę 31.10.15 nasza drużyna seniorów rozegra spotkanie w Szczecinie z drużyną Iskierki Szczecin. Już teraz serdecznie zapraszamy na arcyciekawy mecz, który odbędzie się na stadionie w Niechorzu w dniu 7.11.15 o godzinie 14:00 z Masovią Maszewo .

Trwa bardzo dobra passa zwycięstw naszej drużyny juniorów, którzy w swoich ostatnich meczach kolejno zwyciężyli  Polonię Płoty 3:2, Mewę Resko 7:0, Koronę Stuchowo 9:1, Zalew Stepnica 7:0 oraz Prawobrzeże Świnoujście 4:2. Warto nadmienić, że trzon drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Cepka stanowią zawodnicy z rocznika 2000 gdzie najstarszym rocznikiem juniorskim jest 1997. Świetną dyspozycję strzelecką kontynuuje Patryk Osówniak lider klasyfikacji strzelców z zdobytymi 16 bramkami. Należy nadmienić, że zespół Juniorów ma najwięcej strzelonych bramek w tych rozgrywkach.

Nasza drużyna młodzików prowadzona przez trenera Jarosława Włodarczyka kroczy w ostatnich tygodniach od zwycięstwa do zwycięstwa. Pokonując kolejno dotychczasowego lidera rozgrywek Polonię Płoty 9:1, Falę Międzyzdroje 11:1 a także Jantara Dziwnów 17:0. Warto zaznaczyć, że zespół trenera Włodarczyka strzelił już 53 bramki a liderem tabeli strzelców jest Cyprian Włodarczyk, który pokonał bramkarzy przeciwnych drużyn już 22 razy.

Kolejna drużyna prowadzona przez trenera Jarka Włodarczyka, która gra systemem turniejowym jest zdecydowanym liderem w tych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że nasz zespół orlików równie dobrą dyspozycję będzie prezentował podczas następnych turniejów w jakich będą brali udział.

W dalszym ciągu znakomite wyniki osiąga nasza drużyna żaków. W turnieju rozgrywanym w Trzebiatowie pokonali kolejno Iskrę Golczewo 9:2, oraz gospodarza turnieju Regę Trzebiatów 6:2. W kolejnym turnieju organizowanym w Golczewie ponownie nasz zespół odniósł komplet zwycięstw i tym samym zapewnił sobie fotel lidera w tych rozgrywkach. Gratulujemy wszystkim zawodnikom naszej drużyny żaków i trenerom Michałowi Wojtowiczowi i Mariuszowi Mamińskiemu.

Ze zmiennym szczęściem występuje nasza drużyna oldbojów. W rozgrywkach II ligi PLO zajmują obecnie dziesiąte miejsce wyprzedzając naszych lokalnych rywali z Cerkwicy i z Trzebiatowa.

Zgodnie z planem nasz klub organizuje wyjazd na mecz Reprezentacji Polski, który się odbędzie się we Wrocławiu w dniu 17.11.2015. Nasi zawodnicy będą mogli podziwiać podopiecznych trenera Nawałki w ciekawej konfrontacji z narodową drużyną Czech. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do aktywnego udziału w życiu klubowym naszego Stowarzyszenia.

Prezes
Adrian Żoła