Nadmorska Kolej Wąskotorowa serdecznie zaprasza do skorzystania ze świąteczno-noworocznych przejazdów Nadmorską Koleją Wąskotorową. Zimowa oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców Gminy Rewal, jak i gości, którzy okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku postanowili spędzić w na rewalskim wybrzeżu.

W okresie świąteczno- noworocznym pociągi kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy w dniach: 25 grudnia 2021 r (sobota) oraz 1 stycznia 2022 r. (sobota).

Mamy nadzieję, że świąteczna aura sprawi w tym roku miłą niespodziankę w postaci opadów białego puchu. Byłaby to wspaniała okazja do oderwania się, choć na chwilę, od świątecznych stołów i wybrania się z rodziną i przyjaciółmi w podróż po wąskich torach w zimowym anturażu.               

Chętnym do skorzystania z zimowych kursów przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną, cały czas obowiązują obostrzenia, dotyczące zachowania w zamkniętych miejscach publicznych. Prosimy wszystkich podróżnych o zakładanie maseczek ochronnych na usta i nos przed wejściem do pociągu.

Więcej informacji o ofertach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej- na stronie internetowej: www.kolej.rewal.pl