Za nami NADMORSKA BIEGANINA 2022!!

          Podczas sierpniowych biegów było bardzo słonecznie, z dnia na dzień temperatury coraz bardziej zaskakiwały Naszych uczestników, ale mimo to wielu z nich wytrwało we wszystkich trzech biegach!! Co przy średnio 30°C nie było łatwym wyczynem.

          Wczoraj odbył się ostatni bieg w tym sezonie, który jak zawsze zakończyliśmy w Niechorzu, w pełnym słońcu, ale z uśmiechami na twarzy nasi uczestnicy przekraczali linię mety.

          Dla uczestników trzech sierpniowych biegów zostały uroczyście wręczone medale przez naszych sportowców Damiana Lisieckiego – polskiego siatkarza, czterokrotnego mistrza Polski w siatkówce plażowej, oraz Marcina Wika – polskiego siatkarza, reprezentanta Polski. Po raz pierwszy do kadry został powołany w styczniu 2008, na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

          Jak co roku biegliśmy sześć razy, po trzy razy w lipcu i sierpniu. W sumie w biegach uczestniczyło prawie 2400 biegaczy To nasz absolutny rekord! Być może za rok uda nam się go pobić 

          Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z Sierpniowej NADMORSKIEJ BIEGANINY, jeśli podobają Wam się udostępnijcie znajomym i koniecznie wróćcie do nas za rok!