Dnia 8 listopada w Szczecinie odbyła się konfrontacja sportów uderzanych – Polish Fighter Cup 2. Jest to turniej gdzie konfrontują się prawie wszystkie stójkowe sporty uderzane, w zawodach mogą brać udział karatecy, kick boxerzy , zawodnicy MMA, taekwondo oraz muay thai.

Wystartowało ponad 160 zawodników z całej Polski. Nak Muay Rewal reprezentowali: Dawid Grygory w kategorii -54kg oraz Mateusz Matecki w kategorii -90kg. Pierwszy walczył Dawid który nie dał szans swojemu rywalowi i wygrał jednogłośną decyzją sędziów tym samym zdobywając I miejsce w swojej kategorii. Po 13 godzinach oczekiwania do ringu wszedł drugi z naszych reprezentantów Mateusz. Stoczył on dwie bardzo ciężkie walki z zawodnikiem z Katowic oraz Szczecina. Mateusz wygrał oba pojedynki i również zdobył I miejsce w finale demolując swego przeciwnika. Gratulujemy i dziękujemy za tak świetne reprezentowanie klubu oraz charakter prawdziwych wojowników. Również dziękujemy wszystkim co pomagali w przygotowaniach i walkach naszych zawodników oraz wszystkim tym co się zjawili by kibicować naszym zawodnikom.