Drużyna naszych seniorów ma ogromną szansę na zwycięstwo w Lidze Okręgowej ZZPN. Obecnie trenowani przez Tadeusza Piotrowskiego zawodnicy zajmują w tych rozgrywkach 1 miejsce a do zakończenia pozostał do rozegrania jeden mecz. W ostatnim swoim spotkaniu nasi seniorzy  pokonali drużynę Rolpol Chlebowo 6-0. Trzymamy kciuki i liczymy na końcowy sukces.

Dużym sukcesem swoje rozgrywki ligowe zakończyła nasza drużyna z rocznika 2005 występująca w powiatowej lidze orlika. Zajęła w nich 1 miejsce. Zdobyła 61 punktów nie ponosząc żadnej porażki, wygrywając 20 meczy strzelając 117 bramek tracąc jedynie 10. Tym samym nasi  chłopcy awansowali do rozgrywek półfinałowych województwa. W tym półfinale kolejno pokonali Chemika Police 6-0, Akademię Futbolu Szczecin 3-0. Jedynie w meczu o 1 miejsce ulegli po zaciętym boju Pogoni Szczecin 2-1. Te wyniki zapewniły im awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Wałczu 18 czerwca. Należy pogratulować sukcesu naszym chłopcom oraz ich trenerowi Jarosławowi Włodarczykowi. Inna drużyna młodzików nadal walczy o zwycięstwo w swoich rozgrywkach. Podobnie podopieczni Krzysztofa Cepka czyli nasi juniorzy którzy po zwycięstwie 2-1 w meczu wyjazdowym z zespołem Błękitnych Trzygłów nadal zachowali szanse na końcowy triumf.  Równie świetnie radzi sobie zespół prowadzony przez Michała Wojtowicza, który także po zwycięstwie w swoich rozgrywkach zapewnił sobie udział w wojewódzkim finale.

Nasi dzielni oldboje mają jeszcze do rozegrania ostatni mecz i liczymy, że tym razem uda się w nim zwyciężyć. Na koniec podsumowania ostatnich wydarzeń warto pogratulować naszemu zawodnikowi z rocznika 2004 Cyprianowi Włodarczykowi, który otrzymał powołanie na konsultacje nowo tworzonej w tym roczniku  REPREZENTACJI  POLSKI. Liczymy, że będzie kolejnym wychowankiem naszego klubu, który zagra z orzełkiem na piersi.

 Prezes LKS „Wybrzeża Rewalskiego” Rewal
Adrian Żoła