Kino Familijne w Niechorzu, Pobierowie i Rewalu

Brygada PeoPay KIDS zaprasza na Kino Familijne PEKAO S.A. już 7-8 sierpnia o godzinie 20:30 w Niechorzu, Plac przy Latarni Morskiej, 9-10 sierpnia o godz. 20:30 w Pobierowie, na stadionie sportowym oraz 11-12 sierpnia o godz. 20:30 na placu obok Urzędy Gminy

W sierpniu PEKAO S.A. ruszyło z wyjątkowym projektem, promującym nową usługę PeoPay KIDS, pod nazwą PeoPay KIDS Kino Familijne PEKAO S.A. Akcja to cykl pokazów filmowych odbywających się w 10 kurortach nadmorskich i mazurskich. W każdym z miast gościmy dwa dni z rzędu i gramy dla Was jeden z filmów do wspólnego rodzinnego oglądania: ‘Super Spark. Gwiezdna Misja’ oraz ‘Asterix I Obelix. Osiedle Bogów’.

Działamy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, zachowując dystans społeczny podczas pokazów i obowiązek zakrywania ust i nosa. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem (tutaj link do regulaminu).

Dziecięce finanse to nie jest prosta sprawa, ale wystarczy jeden klik i pojawia się Brygada PeoPay KIDS.  Żubr, Złotówka i Lis pomogą dzieciakom sprawnie wejść w świat finansów.

Aplikacja PeoPay KIDS to świat finansów stworzony z myślą o dzieciach w wieku 6-13 lat i ich edukacji finansowej. Dzięki aplikacji PeoPay KIDS łatwo i przyjemnie nauczysz dziecko, że na wymarzone cele warto oszczędzać.

WSTĘP WOLNY!!! Przyjdź z maseczką