W czwartek, 15.05.2014 r. w związku z trwającą kampanią wyborczą prof. Dariusz Rosati oraz Artur Łącki – radny sejmiku spotkali się z przedstawicielami gminy oraz lokalnymi przedsiębiorcami.

Spotkanie odbyło się w OWS SANDRA w Pogorzelicy. W trakcie dyskusji kandydaci do Parlamentu Europejskiego wskazali, że najważniejsze dla województwa zachodniopomorskiego są inwestycje związane z infrastrukturą komunikacyjną zarówno drogową jak i kolejową. W Gminie Rewal należy wykorzystać potencjał turystyczny oraz usługowy tego regionu i nie można zapomnieć o potencjale ekologicznym, który przy wsparciu środków unijnych należy mądrze wykorzystać.Spotkanie upłynęło w przyjaznej atmosferze i było ciekawym doświadczeniem dla lokalnych przedsiębiorców.

Przypomnijmy, że to było już drugie spotkanie kandydatów do Europarlamentu z mieszkańcami naszej gminy. Pierwsze odbyło się 2 maja br. w Rewalu, w trakcie którego mieszkańcy i turyści spędzający majówkę w Rewalu mogli porozmawiać o interesujących ich tematach z prof. Dariuszem Rosati oraz Arturem Łąckim.