W dniach 22-23.11.2014 rozegrano w Rewalu kolejny ogólnopolski turniej badmintona „Jesienna Bryza 2013” zorganizowany przez CIPR i UKS „Rewal”. W turnieju wzięło udział 64 zawodniczek i zawodników w grach pojedynczych oraz 48 par w grach podwójnych (w tym 8 zawodników UKS „Rewal”).

Kategorie młodzików i juniorów tradycyjnie zdominowali młodzi zawodnicy z Gwdy Wlk pod wodzą Andrzeja Buczackiego.

Bardzo silna ekipa przyjechała z Sianowa. Nie zawiedli też znani nam już zawodnicy z Zielonej Góry, Poznania, Szczecina i Jarosławca. Słabszy wynik sportowy osiągnęli w tym roku nasi zawodnicy – na podium stanęła Monika Mamińska zajmując III miejsce w grach podwójnych.

Wszystkim zawodnikom dziękuję za stworzenie wspaniałego widowiska sportowego. Szkoda, że mieszkańcy po raz kolejny nie skorzystali z okazji zobaczenia wyczynowej wersji tej popularnej dyscypliny. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w organizacji turnieju. Jednocześnie informuję, że planujemy w przyszłości dokonać pewnych zmian w formule naszego turnieju, np. rozszerzyć kategorie wiekowe seniorów. Oczekuję Waszych sugestii i propozycji biuro@tula.pl

Bogusław Tuła