Trenujący na obiektach sportowych gminy Rewal piłkarze szczecińskiej Pogoni w sobotnie południe zmierzyli się na boisku w Pobierowie z drużyną Floty Świnoujście. To już drugie spotkanie zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Wdowczyka. Pierwszy mecz w minioną środę z Chojniczanką Chojnicę zakończył się przegraną 1:4.Do sobotniego spotkania Portowcy przystąpili mocno zmotywowani, zespół ze Świnoujścia to aktualnie 15- ta drużyna I Ligi.

W tabeli znajduje się 5 pozycji za Chojniczanką Chojnice.

Po zaciętej i wyrównanej walce ostatecznie lepsza okazała się drużyna Floty Świnoujście, która przez całe spotkanie utrzymywała bezpieczną przewagę. W ostatnich minutach meczu szczecinianie zbliżyli się do drużyny z wysp na jedną bramkę, ale kibice upragnionego gola nie zobaczyli. Spotkanie: Flota Świnoujście – Pogoń Szczecin 5:4

W najbliższą środę o godz. 16: 00 na boisku w Pobierowie rozegrany zostanie trzeci mecz sparingowy Pogoni Szczecin. Portowcy zmierzą się z drużyną Arki Gdynia. Zespół z Trójmiasta zajmuje 4-te miejsce w tabeli I Ligi toteż emocji i sportowej rywalizacji z pewnością nie zabraknie.

Serdecznie zapraszamy
Łukasz Tylka